Битола
                           
765 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Промовирано

продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:57BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:01SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:29KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:07Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:39SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа Јени мале

Се продава делумно реновирана куќа, ново купатило и кујна,во Јени мал...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so povrsina od 150m2 i dvorna povrsina od...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:17Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:17Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


330 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
450 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:50Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:58Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.500 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:00SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:51Prodavam kukja odlicna vednas vseliva

so uredna dokumentacija


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:05SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.990 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:51Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:07Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:46КУЌА СО ДВОР ОД 200 М2-наспроти,, Кланица,,

Куќата е на добра локација и се наоѓа на Булевар 1ви Мај,истата е сам...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:13спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:00Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:53Се издава продава

За сите информации околу цена издавање или купопродажба на куќата ве ...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:38Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Има чист имотен лист, и нема заос...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:51Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 00:18Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 17:10Se izdava stan vo blizina na bolnicata Bitola

Se izdava namesten stan vo blizina na bolnicata i Studentski dom ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 12:30Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в, куќата е стара градба со чист...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 10:55КУЌА ПР+КАТ СО ДВОР-ул,,Охридска,,

Куќата е цврста градба, АБ конструкција и е многу добро одржана.На пр...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 10:51Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 10:44Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 09:52Се продава куќа

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На призе...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 09:15Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 08:27Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 08:01Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.za povejke informacii javetese na telefons...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 окт 05:21КУЌА СО ДВОР 399 М2

ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОР 399 М2, ВО РЕОНОТ ПОД ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ШКОЛОТО ТО...


61.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
65.000 €
Битола

Куќи / Вили

04 окт 20:47Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола наспроти зграда Грозд. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 20:20STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 19:57KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 19:46SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 19:46Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам