Битола
                           
3014 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:25Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
30 сеп 06:58Промовирано

plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 21:38Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 20:47КУЌА СО ДВОР 399 М2

ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОР 399 М2, ВО РЕОНОТ ПОД ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ШКОЛОТО ТО...


61.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
65.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:47Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:39Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


12 €
или предлог цена
Денес 20:35Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 20:24Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола наспроти зграда Грозд. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:20Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Денес 20:19STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:57SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:55СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:55СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 19:54СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:54KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:46SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:46BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:32Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:22Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:19Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:57Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:56Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 18:52П484, БУКОВСКИ ЛИВАДИ,ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

П484, СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ ОД 4...


19 €
или предлог цена
Денес 18:322-1478, ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, 54 М2 СТАН ОПРЕМЕН

2-1478 ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 54 М2, БЕЗ ЛИФТ, СО СЛО...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:31КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:30ИД,518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100 М2

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М2 со 4 ПРОСТОРИИ, КУ...


400 €
или предлог цена
Денес 18:30НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:30ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СТАРА КУЌА

ДО ПАЗАРОТ, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 49М2 И ДВОР ОД 56 М2...


29.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:30СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:30К1435,ЦЕНТАР, ПЛАНСКА РЕНОВИРАНА КУЌА, ДУЌАН, ДВОР

К1435, ЗА 159.000 ЕВРА, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПР...


165.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:29КАЈ СОМУНО СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

ВО БЛИЗИНА НА СОМУНО, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН СО 1 СПАЛНА СОБА (без ма...


122 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
135 €
Битола

Станови

Денес 18:29КАЈ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН 3 СПАЛНИ

КАЈ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН, СО 3 СПАЛНИ СОБИ, ЗА П...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:29К2222, НАД БАЊАТА, СТАН КАРАБИНА, 101М2+10М2 БАЛКОНИ

НАД БАЊАТА, СТАН НА ПРВ КАТ, КАРАБИНА, (И ПОД НЕГО И НАД НЕГО ИМА СТА...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:282-1501, ОУ РЕНОВИРАН, 55+3+14М2, ПРИЗЕМЈЕ

2/1501, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 40.900 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА СТАН НА ПРИЗЕМ...


40.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:21SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:12IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
Денес 18:12SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:12  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
Денес 17:10SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!! SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:09СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на широк сокак, 35м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:58Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:38Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам