Охрид
                           
1600 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Se Iznajmuva( Izdava) Stan pod Kirija i na Turisti

Se iznajmuva dvosobni apartmani na turisti i Kirija isključivo do Maj...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

03 окт 19:31Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:26издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:26Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:36Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:05Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:05Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:23Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava pod kirija trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:08Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:59Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:54Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:18Stan od 70m2 vo naselba Drvara na 100m od ezeroto

Odlična ponuda na delumno renoviran stan od 70m2 vo Ohrid vo naselba ...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:56  НОВ ОГЛАС

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

Se prodava garsonjera vo nova gradba so vkupna površina od 30m2 na vl...


34.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

Stan od 64m2 vo Ohrid - naselba Daljan na 200m do ezeroto

Odlična ponuda na stan od 64m2 vo Ohrid – naselba Daljan na vlezot vo...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:31  НОВ ОГЛАС

Stan od 74m2 vednaš sproti Ohridska banka

Se prodava konforen trosoben stan od 74m2 vo Ohrid vednaš sproti Ohri...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

Sanrajs ubavo stance vo Daljan 64 m2 na prv kat istok

Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba dvosoben p...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Kupuvam nov stan do 55m2 Struga/Ohrid!

Kupuvam stan vo nova gradba 55-60 m2 ili kukja vo okolina na Ohrid/St...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Stan 45m2 vo centar

Prodavam stan 45m2 na prizemje vo centar pozadi hotel Tino na slavej ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00prodavam stan

stan 60m2 terasa 6m2 podrum7m2 vo okolinata se site pogolemi prod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:27Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:47Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:45Nov Stan vo centar vednas do Pazarot

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradski...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:44BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:39Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:22Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:10Se izdava luksuzno namesten Stan Za podolg period Ohridati

Se izdava dvosoben Stan 55m2 za podolg vremenski period. 20m od Ohrid...


270 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:52Se izdava namesten stan

Se izdava garsonjera vo Ohrid vo blizina na carsijata na ul Bogomils...


140 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:44Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:24ИМПЕРИЈА – Нови станови

Шифра Ц 61/15 Се продаваат нови невселувани станови со површина 97м²...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:38studio /stan 1 soba стан 1 соба за издавање

се издава студио апартман со едно купатило , една голема соба со ку...


120 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:31Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 МКД
Охрид

Станови

Вчера 19:10Kamelija nova Garsonjera 30m2,bul.Turisticka

Se prodava nova Garsonjera vo Ohrid na bul.Turusticka vo blizina na b...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:47Kamelija Nov stan nas. Ohridati 45m2 prizemje

Agencijata za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo Ohrid naselba ...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:42ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:39Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:36AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:41Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:22Страна 1 од 41

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам