3117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Deloven prostor kancelarii CoWorkOhrid

Канцелариски деловни простории на 2 спрат на одлична централна локаци...


199 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Денес 20:50kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:26издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:26Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Денес 19:24Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:36****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:17Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:05Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:05Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:23Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava pod kirija trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:08Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:35Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:59Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:54Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:35Se izdava stan soba apartman

Se izdava prostor so svoja kujna i kopatilo mnogu povolno.Prostorot e...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:28Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:18Stan od 70m2 vo naselba Drvara na 100m od ezeroto

Odlična ponuda na delumno renoviran stan od 70m2 vo Ohrid vo naselba ...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:56  НОВ ОГЛАС

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

Se prodava garsonjera vo nova gradba so vkupna površina od 30m2 na vl...


34.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

Stan od 64m2 vo Ohrid - naselba Daljan na 200m do ezeroto

Odlična ponuda na stan od 64m2 vo Ohrid – naselba Daljan na vlezot vo...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:31  НОВ ОГЛАС

Stan od 74m2 vednaš sproti Ohridska banka

Se prodava konforen trosoben stan od 74m2 vo Ohrid vednaš sproti Ohri...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

Deloven prostor kancelarii CoWorkOhrid

Канцелариски деловни простории на 2 спрат на одлична централна локаци...


199 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Predavalna ucilnica konferenciska sala CoWorkOhrid

Комплетно опремен мултифункционален простор погоден за настани, преда...


999 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Sanrajs ubavo stance vo Daljan 64 m2 na prv kat istok

Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba dvosoben p...


63.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Kupuvam nov stan do 55m2 Struga/Ohrid!

Kupuvam stan vo nova gradba 55-60 m2 ili kukja vo okolina na Ohrid/St...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Stan 45m2 vo centar

Prodavam stan 45m2 na prizemje vo centar pozadi hotel Tino na slavej ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00prodavam stan

stan 60m2 terasa 6m2 podrum7m2 vo okolinata se site pogolemi prod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:27Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 11:07Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:57Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Денес 10:56Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:47Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:45Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:45Eneleja # Lokacija vo Elesec

Se prodava urbaniziran plac, so odobrenie za gradba i plateni komunal...


139.000 €
или предлог цена
Денес 10:44Nov Stan vo centar vednas do Pazarot

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradski...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:44Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:44Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам