Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

29 мар 10:00Промовирано

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

Prodavam toyota yaris 1.0

Toyota yaris zacuvano kako novo so full oprema


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:03Zamena touran i toyota yaris

Zamenuvam touran 1.9 tdi 2007 i toyota yaris 1.0 2007 zacuvano kako n...


100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:03Peugeot 3008 1.6 BlueHDI

Se prodava Peugeot 3008 1.6 BlueHDI euro 6b Voziloto e vo odlicna so...


11.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:00BMW 320 D 177HP AUTOMATIC FACEFILT

BI-XENON SONCEV KROV NAVI DVOZONSKI KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA KO...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:38Peugeot 308 1.6 HDI

Се продава Peugeot 308 1.6 HDI 2014 година, максимално сочувана - AB...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:29Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirano do 01.2024g Kompletno ser...


12.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:15VW Touran 1.6 TDI - DSG 2012* 7 sedista

VW Touran 1.6 TDI - DSG 7 brzini 2012g so 7 sedista 4 novi zimski gum...


9.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:15Opel insignia 2.0

✅ABS ✅118kw ✅ESP ✅auto hold ✅elektrika na staklo ✅elektricna ra...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registra...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 407 2.0 - 100KW/136HP 2007/2008

Se prodava: Peugeot 407 2007/2008 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA d...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:56SEAT LEON II 1.6 TDI 105 ECOMOTIVE NAVI BI-XENON GERMANIJA

SEAT LEON II 1.6 TDI 105 STYLE ECOMOTIVE FACELIFT COPA 15.11.2011 ...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:56VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:56VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:56VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:56Passat B5 1.9

Se prodava Passat B5 1.9 66kw 90ks Kolata e pali vozi bez denar vlo...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kia Carnival

Se prodava, socuvana, vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe v...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:26SKODA CITIGO 1.0 MPI_60KS_2014GOD

SKODA CITIGO 1.0 MPI 60 KS ... PROIZVEDEN 11 MESEC 2014 GOD... ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110 KS 2011 GOD COSMO !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:50VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD !!!

- UVEZEN OD SPANIJA - 🇪🇦 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA...


7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:50AUDI A3 2.0 TDI 170 KS 2007 GOD SPORTBACK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJ...


5.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN - FABRICEN PLIN 141 KS 2009 GOD

- UVEZEN OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

- UVEZEN OD ITALIJA - 🇮🇹 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:36PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:36PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..


9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..


8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:35MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:34VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

VW PASSAT 1.6 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:34NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:34NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


15.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:34MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...


21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:34Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам