Кочани
                   
1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....


3.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:55Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


17.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:17Промовирано

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


15.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 10:55Промовирано

Nisan Qashqai

kolata e vo odlicna sostojba so mn. oprema panorama krov i mn. oprem...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:26CITROEN C3 1.4 HDI

CITROEN C3 1.4 HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10CHEVROLET AVEO BENZIN PLIN

CHAVROLET AVEO 1.2 BENZIN FABRICKI PLIN PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10VW POLO 1.2 TDI NAVI 2010G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes e220 cdi Bg tabli registriran so zelen karton tehnicki i pla...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49Fiat Punto Van (tovarno) 1.3 multijet 2007godina

Napraven mu e servis smeneto mu uljeto i site fitri Novi drzaci na mo...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:39Fiat Punto 1.3 75hp 2007g REGISTRIRANO

Fiat Punto 1.3 55kw/75hp 2007godina Registrirano do 07.2023 Full op...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:05Passat CC 2.0 140hp 2011g

Passat CC 2.0 103kw/140hp 2011 vo soobrakajna Bluemotion Racen menu...


10.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:05Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:05Mercedes C200 kompresor STAKLO

Mercedes C200 120kw/163hp 2001/2 godina 4glanc novi gumi AMG banda...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:05Vw Polo 1.4 TDI 2008g KAKO NOVO

Vw Polo 1.4 tdi 51kw/70hp 2008g Noviot motor so dpf Registrirano do...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:05" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks Registriran so zelen karton 238 000 ilja...


8.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:02Ford Fiesta

SE prodavat 2 fiesti Vo odlicna sostojba za poveke info na broj drug...


2 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:01VOLKSWAGEN GOLF 1600sm3 55kw SO ATESTIRAN PLIN

Golfot e registriran do 05.12.2022 plin so atest od novite cena 700 ...


699 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:43Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:38Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:22MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA !

SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD IT...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.990 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


28.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
32.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! - NAJEKONOMICNIOT I...


10.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI ! - HIGLINE ...


14.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


17.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:17VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


7.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO !

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


6.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:17OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:16OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI - PLAT...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:16VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:16Se prodava Seat Ibiza 1.4TDI 2009godina

1.4 TDI 80konja 2009 ——-Smeneto ulje rebrest pred 3000km ——-Novi 4 ...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 04:40SE PRODAVA MERCEDES C220 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Kolata e vo perfektna sostojba…tip top -Nov akomulator -Servisiran...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 04:40Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам