Гази Баба
                   
1322 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKET

Se prodava poloven PARKET so dimenzii 40cm dolzina i 5cm sirina. Cena...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Фотеља на спуштање како нова

Југословенско производство. Се спушта и се добива удобен кревет со пр...


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 12:47Дрвен кревет ,единечен, со душек 2000 денари

Дрвен кревет ,единечен, со душек 2000 денари нас. Ченто 075 514 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 12:25traka za roletni

traka za roletni 15mm 25metra koturce cena 200den 20mm 25metra ko...


7 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Palmi Banani 1-1,5 metri

Imate garancija za zafakjanje, cenata e za 1-1,5 metar visina


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:14Shimsir oformen

Shimshirite se oformeni, ima vo razlicni formi i ceni, od 1500 do 30...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:14Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do 100 eur zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
Денес 10:13Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do100 eu zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

Денес 10:13SOBNI VRATI I LAMINAT

Izrabotka i montaza na sobni vrati po merka, Farban medijapan i CPL f...


333.333 МКД
или предлог цена
Денес 09:53VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


26.999 МКД
или предлог цена
Денес 09:15VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:14PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE PLOCKI

PRODAVAM MNOGU KVALITETNO SREDSTVO ZA CISTENJE NA KERAMICKI PLOCKI,...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 09:08Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Денес 09:01Kopanje, betonski ogradi cistenje na teren isfrlanje sut

Ograduvanje na placevi so met. Stumbo I postavivanje na betonski ogra...


77 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Денес 07:47Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFE...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:34Se prodava Kujna

Samo kujna se prodava bez elektricni elementi


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 00:05  НОВ ОГЛАС

Termo Pecka 3 kw i 4kw

Termo Peckite se Dobro Socuvani 3 Kw i 4Kw Dvete Se Na MK Magnoh...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:50Frizider

Frizider malku koristen momentalno se koristini e vo besprekorna sost...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

Kujnski mijalnik

Kujnski Mijalnik malku koristen


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 20:49Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49PRODAVAM DOBRO OCUVANI DVOKRILNI PROZORI I VRATI

Po dogovor cena


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:34Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:56Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup

Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:56Prodavam profesionalna pegla na parea so postolje i so venti

Prodavam profesionalna pegla na parea so postolje i so ventilator, su...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:56Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:56MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA

Moleraj belo 25 den Gletuvanje 1.5 euro Lepak mreza 1 euro Abri...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:33Душек по поволна цена!

Продаваме душек 194x160x15 - зачуван и речици неупотребуван. Конта...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 15:35  НОВ ОГЛАС

Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Se prodava prskalka

Prskalka Morava od 100 litri Kako sto e na slikite Informacii na 07...


251 €
или предлог цена
Вчера 15:27Aluminium prozori прозори алиминиум

Prodavam polovni prozori aluminiumski 140 ×160 =2 kom so termopan sta...


150 €
или предлог цена
Вчера 14:48Borcinja борчиња

Se prodavaat 1 metro 100 den tel broj 070328310 branko


100 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 11:21VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


48.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 08:52ZASTITNI RESETKI VRATI KOVANI OGRADI SASKO-GIS

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


45 €
или предлог цена
Вчера 08:51Cesma so protocen bojler - Ruski proizvod

Руски - квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Чешм...


1.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

27 сеп 22:00Protocna cesma CASCADA - Germanski kvalitet 1 god. garancija

💦 Модерни проточни чешми Cascada со највисок квалитет и трајност од ...


3.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

27 сеп 22:00Grealka Saray 3kW

Se prodava grealka Saray 3kW socuvana , dali 3 4 pati e pustena , kak...


2.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:37Grealka Radoje Dakič 3kW

Se prodava grealka Radoje Dakič 3x1000w socuvana. Povekje info na 071...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:37Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам