Гази Баба
Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM DETSKI KREVET

KREVETOT IDE KOMPLET SO 2 DUSECI SO TOA STO DOLNIOT DEL SE IZVLEKUVA


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:55Detsko krevetce

Se prodava mnogu malku koristeno detsko krevetce so povivalna I fioki...


11.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

02 окт 11:53Bebsko krevetce / бебешко креветче

Kompletno so se dusek 120/60/30 kupeno e 5000 den dusekot 3000 den p...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

27 сеп 10:31PRODAVAM DETSKI KREVET

KREVETOT IDE KOMPLET SO 2 DUSECI SO TOA STO DOLNIOT DEL SE IZVLEKUVA


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

25 сеп 16:47Detska soba

Prodavam detska soba mnogu mal period koristena vo super sostojba izr...


200 €
или предлог цена
31 авг 17:26Подлога за преслекување/Podloga za presoblekuvanje

Подлога за пресоблекување на бебе, нова, неотпакована. Се мести на кр...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Останато

31 авг 11:37Детско креветче/detsko krevetce

Продавам детско креветче Mothercare со душек СИМПО димензија 140×70 н...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

19 авг 18:19Krevet od jusk 200x90

Prodavam krever bez dusek kupen od jusk sekako kako nov e edna godina...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

14 авг 10:05se prodava detsko krevetce

se prodava detsko krevetce so korekcija se gleda na slikite TEL: 07...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

10 јул 14:33Продавам кревет, плакар, шкафче, полици и биро

Се комплет 10.000 Димензии: -биро 1.50×55 -полици 1.15×20 -шкафче...


10.000 €
или предлог цена
30 јун 08:02Biro

Biro za ucenje


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

28 јун 14:16Transportno krevetce / транспортно креветче

Креветчето е ново погодно е и за спиење бидејки го давам со се душек ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јун 21:50Prodavam mebel mnogu dobro socuvan!

Komplet detska soba za 2 deca + garnitura i komoda.


По Договор
или предлог цена
16 мај 13:00Detsko Krevetce

Detsko krevetce moze da se klacka moze i da se zakoci mnogu malku koi...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

03 мај 22:28Komplet detska soba

Se prodava komplet detska soba, sochuvana vo odlichna sostojba. Eleme...


По Договор
или предлог цена
03 мај 20:09Детска соба - комплет / Detska soba

Се продава комплетна детска соба со: 2x - шифоњера, еден дополнителе...


17.000 МКД
или предлог цена
25 фев 21:41Prodavam Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so fioka ispod krevetot.Komplet so nov du...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

08 јан 11:20Biro so polici

Se prodava odlichno sochuvano biro so polici. Dimenzii na biroto: 13...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

20 дек 14:18Панда клацкалка / panda klackalka

Super drvena izrabotka pogodna za deca od 1 godina kompletna ne i fa...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Останато

20 авг 20:48Se prodava komoda i biro rabotno

Se prodavaat komoda i rabotno biro. Matrijal medija pan i iverica. Ne...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

20 авг 11:112 kreveti se prodavaat

Se prodavaat dva kreveti edinecni 90x200 so dormeo duseci. Imaat meha...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

20 авг 11:06ПРОДАЖБА НА ДЕТСКА СОБА

ПРОДАВАМ 1.АГОЛНА ГАРНИТУРА-120 EUR 2.МАСА-20 EUR 3.КОМОДА ЗА ТЕЛЕ...


200 €
или предлог цена
30 мај 15:57TEPISON SPAJDERMEN

Se prodavam kako nov TEPISON SPAJDERMEN so dimenzii 230x150 polovnoo


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Останато

03 мај 15:47Krevet za detska soba so dušek

Belo krevetce so fioka odozdola i dušek ,se prodava


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

30 апр 08:19Креветчиња за деца

Се продаваат нови две креветчиња од иверица. Комплетна детска соба з...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

09 апр 21:01Се продава мебел за детска соба

Се продава мебел за детска соба: Плакар(175см висок 140см широк) Кр...


10.000 МКД
или предлог цена
11 мар 00:45Prodavam biro za kompjuter

Prodavam biro za kompjuter mnogu socuvano


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

21 фев 16:34Agolen Garderober, Skaf, Plakar, Ekstra!!!

Se prodava agolen garderober so fioki plus polici so dve visaci ormar...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

04 дек 11:53Плакар

Плакар за алишта многу добро сочуван Направен од иверица.Лице за кон...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Останато

07 сеп 22:25Stolica za kompjuter

Столчето е многу малку користено.Одлично е сочувано и се на него функ...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Маси и столици

22 јул 15:41PRODAVAM BIRO ....s

Prodavam agolno biro dobro sochuvano


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

18 јун 22:15Krevet, biro i skaf

Se prodava krevet so dusek za detska soba plav, dimenzii 190x90cm Ra...


По Договор
или предлог цена
10 мај 15:21Detska soba

Se prodava detska soba bez krevet od medijapan ne koristena .cena1500...


15.000 МКД
или предлог цена
29 фев 17:49Prodavam detska soba

Prodavam detska soba so dva kreveti 90×200,plakar so lizgacki vrati i...


По Договор
или предлог цена
28 фев 23:06kompletna detska soba

Se prodava kompletna detska soba .Site elementi se kupeni pred nova g...


40.000 МКД
или предлог цена
16 фев 16:50Detska soba

Komplet detska soba so 2 kreveti


200 €
или предлог цена
03 јул 16:55Detski krevet

Se detski krevet so fioka i dusek komplet,i televizor


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

14 јун 17:35Detski krevet

Se detski krevet so fioka i dusek komplet,i televizor


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

14 јун 17:32Добро сочувана детска соба

Продавам комплетна детска соба,добро сочувана,многу поволна.


350 €
или предлог цена
21 јан 00:10Кревети на спрат во одлична состојба

Се продаваат кревети на спрат за детска соба во одлична состојба. Зае...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

16 дек 22:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам