1104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈАНУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 87990 д...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone Xs Max 11 Pro/Max 12 Pro/Max 13 Garancija Vili Mobile

Telefonite Se Zacuvani Maksimalno Bez nikakvi zabeleski/Garancija Za...


1 €
или предлог цена
17 јан 16:43Промовирано

iPhone 13pro full pak nov ! Amercki

Mob e kako nov bes nitu edna tocka nanego ! 92 %bateria ! 2 dena besp...


860 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
870 €
Денес 19:18Honor x7

075967642 Ice Cena 12000 Nov neodpakovan so Garancija 2 godini


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:03OVATION studio- GPS Dekodiranje+ Navigacija+ Softver+ Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


Денес 18:00Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:52Powerbank Eksterna Baterija 4000mAh 10000 mAh

Bateriite se ekstra,marka Logilink Germany Doneseni od Germanija ...


300 МКД
или предлог цена
Денес 17:09  НОВ ОГЛАС

Златни броеви

076/726-000 - 4000 ден. 076/969-969 - 7000 ден.


7.777 МКД
или предлог цена
Денес 16:21Samsung Galaxy Note10 Lite ODLICHNO SOCHUVAN

Се продава телефон Samsung Galaxy Note10 Lite во одлична состојба и б...


210 €
или предлог цена
Денес 16:14Iphone 14pro max

Tel e replika br.1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto n...


200 €
или предлог цена
Денес 11:44Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
Денес 11:32Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


37.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


61.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


75.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
79.990 МКД
Денес 10:39Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

Extra zacuvan


400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
440 €
Денес 10:09Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

Xiaomi mi 9 (kako nov)

Se prodava Xiaomi mi 9, 6GB ram i 64GB memorija, super brz snapdragon...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:14Xiaomi Redmi Note 7 pro (kako nov)

Se prodava Xiaomi Redmi Note 7 pro (red/purple) 6GB ram, 128GB memori...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:14SAMSUNG S22 8/128 !!NOVI !!!MOBI STRK

24 meseci garancija Novi evropski


39.990 МКД
или предлог цена
Денес 08:28  НОВ ОГЛАС

Iphone XS max

Се продава Iphone XS max Со 6 маски , кутија и слушалки


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 23:58GPS Navigacija mobilni so Android,Symbian,Windows Mobile,iOS

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


Вчера 21:55Iphone 12 pro 128gb graphite Kako Nov !!!

Se prodava Iphone 12 pro 128gb Graphite Telefonot e vo fabricka...


650 €
или предлог цена
Вчера 20:15Apple watch bands (remcina , belegzii , kaishki)

Apple watch silikonski remcina 38/40mm 42/44mm Bezplatna dosta...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame...


44.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.990 МКД
Вчера 19:55Мобилен

Се продава мобилен ХОНОР 8х, како нов, работи на сите мрежи, телефон ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:42  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A22 5G NOV NEODPAKOVAN

Prodavam nov neodpakovan Samsung Galaxy A22 5G, kutijata od telefonot...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 17:15HONOR X6

Prodavam nov telefon Honor x6. Telefonot e vcera kupen od A1 i e so 2...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:59IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 16:56Iphone x,11,12,13,14 Samsung s20,21,22 ultra

Iphone x-250 eu. Samsung s21 plus -490 Xs-270 eu. ...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:37SAMSUNG S21 ULTRA 12/128 PERFEKTEN

Odlicen bez grebnatinka


630 €
или предлог цена
Вчера 16:37Мобилен хонор 8с

Се продава хонор 8с, како нов, работи на сите мрежи, маска гратис, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:21Samsung Galaxy S22 SNAPDRAGON

se prodava nov neotpakovan Samaung Galaxy S22 so SNAPDRAGON 8 GEN 1 c...


780 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
47.000 €
Вчера 15:48Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:00Xiaomi Redmi 9 (3GB/32GB) Carbon Grey.

Telefonot e kupen pred 2 godini od Anhoch. Odlicno zacuvan, bez ni...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 14:57Huawei gt2

Huawei gt2 smart watch komplet pakovanje garancija , kutija so crno o...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11Nov Xiaomi Redmi 10C Ocean Blue

Prodavam Nov Xiaomi Redmi 10C Ocean Blue so 24 meseci garancija. Tele...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:02iPhone 6s Kako NOV

Prodavam iPhone 6s - Silver 32GB. Telefonot e mnogu socuvan, bukvalno...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01IPHONE 14 novi 12 MESECI GARANCIJA

Novi neotpakuvani evropska garancija MOBI STRK


860 €
или предлог цена
Вчера 11:56Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам