874 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


479 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
485 €
02 фев 13:34Промовирано

Apple ( iPhone ) SE 2020

Zacuvan se original na nego Full pakovanje 85% batery health Finger...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Денес 15:29Samsung A12

Телефон е во одлична состојба со валидна гаранција до 24. 06. 2023 год


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:03Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Денес 13:00Iphone XR kako nov

Телефонот е максимално зачуван, без гребнатинка. Работи на сите мреж...


250 €
или предлог цена
Денес 13:00SAMSUNG A71 5G

samsung a71 5g model nekolku meseci raboten vo odlicna sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:26iPhone 12 Pro 128 Gold full pack

Se prodava 12 Pro 128 GB full pack. Odlicna sostojba. 87% battery he...


35.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 МКД
Денес 12:05Samsung Galaxy S22 SNAPDRAGON

se prodava NOV neraboten Samsung Galaxy S22 so Qualcomm Snapdragon 8 ...


780 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
47.000 €
Денес 11:56Honor 50 Lite NOV!

Се продава телефон Honor 50 Lite нов, земен од А1 продавница. Вклучен...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:52POCO M4 PRO KAKO NOOV.

XIAOMI POCO M4 PRO 5G FULL PACK KAKO NOV BEZ RASKA TOP MOBILEN ZA EKS...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:43PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:15iPhone 6 16 GB

Telefonceto e odlicno i celosno funkcionalno Fingerprint , Nova bater...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:01iPhone 11 Pro Max 64gb Neverlock

Se prodava iPhone 11 Promax neverlock zacuvan donesen od germanija so...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:56Samsung A50 128gb

Se prodava samsung a50 128gb nikogas ne otvoran se orginaln na nego b...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:56Iphone 11 64 Gb

Maksimalno 100% zacuvan sledi so polnac Cena 17.500 fiksno


17.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.500 МКД
Денес 08:22SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

Extra zacuvan


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:03Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


90 €
или предлог цена
Денес 08:00Iphone XS Max kako nov

Prodavam Iphone Xs Max 256Gb Telefonot e kako nov bez nikakva mana i...


320 €
или предлог цена
Вчера 21:08  НОВ ОГЛАС

Samsung j7

Telefonot e odlicno zacuvan i ispraven. Mozna e zamena


70 €
или предлог цена
Вчера 20:40  НОВ ОГЛАС

Iphone XS max

Се продава Iphone XS max Со 6 маски , кутија и слушалки


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20XIAOMI REDIMI NOTE 11PRO 5G NOOV

SE PRODAVA XIAOMI REDIMI NOTE 115G PRO CISTO NOV! ZEMEN OD SETEC FULL...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:59  НОВ ОГЛАС

Se prodava motorola moto e40

Se prodava motorola moto e40 ,nov neotpakuvan od makedonski telekom


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 15:54Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 15:16Apple iPad 10.2" 8gen

Се продава iPad таблет потполно функционален и зачуван, користен само...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 14:49Honor X8 5G

Se prodava nov NEOTPAKOVAN! DISPLAY 6.5" MEMORY Internal 128GB 6GB...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.999 МКД
Вчера 13:28Apple iPhone 12 Black/Blue Kako Novi Garancija Vili Mobile

Telefonite se kako Novi Kapacitet Na Baterija 98% Bez nikakvi zabe...


479 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Вчера 12:28Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Zacuvan Max. Bez zabeleski Garancija Neotv...


699 €
или предлог цена
Вчера 12:25Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:47Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45Samsung S21 kako nov - mobicom

Samsung S21 8/128 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako ...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


85.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.990 МКД
Вчера 07:46Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. ...


44.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.990 МКД
Вчера 07:44Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


79.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.990 МКД
Вчера 07:44Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


7.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.990 МКД
Вчера 07:42Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


73.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.990 МКД
Вчера 07:42Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


37.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:42Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:42Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:42Samsung S21 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 FE 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


28.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.990 МКД
Вчера 07:42Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам