872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Samsung Galaxy S9 Plus

075 617 687 075 617 687


150 €
или предлог цена
Вчера 23:04OnePlus 7 Pro

Одлично сочуван OnePlus 7 Pro 8/256 Доаѓа со фабричка кутија, полнач...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:06Samaung S7 edge so osteten ekran

Osteten ekran od linijata nadolu ne funkcionira, se drugo mozi da se ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:05Iphone XS Max odlicen

Telefonot e staklo


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:05Samsung S21 zaedno so active 2 watch

Se prodava S21 zaedno so samsung sat bezicni polnaci za dvata. Staklo...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:53  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


46.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
47.000 МКД
Вчера 17:10Iphone 12 pro max kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 128gb zlatna boja. Komplet kutija so site akcesorie...


34.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

NOV REDMI 10C, A1, 24 MESECI GARANCIJA

Телефоните се нови и воопшто не се отпакувани од кутиите, имаат 24 ме...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 15:47XIAOMI MI 11 LITE 5G KAKO NOV

SE PRODAVA XIAOMI MI 11LITE ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 15:19Nokia 3.4

Odlicna sostojba !!!


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:55Prodavam Xiaomi 12X, Full Paket,Nov.Pojaka verzija

Telefonot e Nov,samo proveren nekolku dena.Dodatoci od kutija nisto n...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:19Samsung A13 GONI

22 meseci garancija


115 €
или предлог цена
Вчера 13:50Iphone 7 GONI

100% battery health


120 €
или предлог цена
Вчера 13:50Iphone 8

82% battery health No finger print


120 €
или предлог цена
Вчера 13:50Iphone 7 Plus

85% battery health


155 €
или предлог цена
Вчера 13:49Iphone 7 GONI

100% battery health


110 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49Honor 9X GONI

3 meseci garancija


110 €
или предлог цена
Вчера 13:49Nov Asus Zenfon 9 - 16gb RAM , 256gb Memorija

Nov telefon so 16gb ram , 256gb vnatresna memorija 5g , dual sim ...


550 €
или предлог цена
Вчера 12:41Redmi Note 11 Blue 128GB (Nov)

Nov Neodpakovan


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 12:33iPhone XR 128GB

iPhone XR Battery - 84% True Tone - nema Face ID - raboti Pukn...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.000 €
Вчера 12:32IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Вчера 12:17Xiaomi mi 9 (kako nov)

Se prodava Xiaomi mi 9, 6GB ram i 64GB memorija, super brz snapdragon...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 10:02Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Samsung S23 NOVI - MOBICOM

Samsung S23 8/128 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROP...


39.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
41.990 МКД
Вчера 09:19Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


61.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.990 МКД
Вчера 08:43Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.990 МКД
Вчера 08:42Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


55.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
57.990 МКД
Вчера 08:42Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


45.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
47.990 МКД
Вчера 08:42Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


67.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
70.990 МКД
Вчера 08:42Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb crna boja kako nov vo odlicna sostojba. Prakame po K...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Samsung S20+ 5G 12 ram kako nov - mobicom

Samsung S20+ 5g 12/128gb siva boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


25.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30.000 МКД
Вчера 08:42Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


48.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 МКД
Вчера 08:42Samsung Fold 3 kako nov - mobicom

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako n...


47.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb bela boja. Komplet so site akcesories. Nema face id. ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Samsung S21 Ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb srebrena boja. Komplet kutija so site akce...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 08:41Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


60.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
63.000 МКД
Вчера 08:41Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам