1096 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 NAVI 129000KM -08.MT Auto

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 129000 KM UNIKAT NOV UVOZ - 129000 KM...


7.900 €
или предлог цена
Денес 10:35Промовирано

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:07 Renault-Megane-1-...


5.700 €
или предлог цена
Денес 10:35Промовирано

Chevrolet Corvette

Se prodava Chevrolet Corvette 2009 6.3 v8 495 hp 35.XXX km p...


49.999 €
или предлог цена
24 јул 17:36Промовирано

OPEL ASTRA 1.4 - Registrirana...Prva boja

Se prodava OPEL ASTRA - 1.4 benzin Voziloto ne e od uvoz Prva bo...


1.100 €
или предлог цена
Денес 15:00Fiat Bravo 1.6 jtd 120hp

Fiat Bravo vo super sostojba , ja poseduvam od 02/2013 godina togash ...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 14:37Ibiza 14tdi

Ibiza 14tdi so ful oprema sredeni site servisi registrirana so zelen ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 14:09Opel Agila 1.2

Se prodava cela, NE NA DELOVI. Karoseriski ostetena od pad na drvo, m...


700 €
или предлог цена
Денес 14:04BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:38MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:37LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:37FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:37AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:37MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:37Citroen C4 1.6HDI so Zelen Karton

Citroen c4 1.6Hdi Motor Registriran 3/2023 so Zelen Karton Klimatro...


4.100 €
или предлог цена
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
Денес 13:00Volvo 460 Cena po dogovor

Volvo 460 1.8 benzin прв сопственик во возна состојба цена по договор...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Pegueto Partner 2005

Се продава Pegueto Partner 2005 305242km во возна состојба регистрира...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi tt 1.8t 180ks delovi

Delovi za audi tt 1998/2006 se sto vi treba pisete na viber


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58Porsche Cayenne 3.0 diesel 2011

Se prodava Porsche Cayenne 3.0 dizel 240 ks so visoko nivo na oprema....


28.000 €
или предлог цена
Денес 12:51Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 216… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Денес 12:49DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks 2016 god

🇲🇰 користено возило се уште 🚘 DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks AUT...


6.100 €
или предлог цена
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:31MERCEDES E-klasa Avtomatik

Se prodava Mercedes E200 Cdi 2005 god Avtomatik registriran do 01...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Денес 12:23Se prodava peugeot 206+ 2010god

Se prodava peugeot 206+ 2010god ful oprema plateni davacki do reg


3 €
или предлог цена
Денес 12:00Seat Ibiza 1.2 benzin 47 kw

Se prodava Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ks) Registrina 07.2023 Ser...


2.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.050 €
Денес 11:35FIAT PUNTO EVO 1.4 benzin extra sostojba

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08...


3.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Денес 11:35GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

1.4 TCE

Редовно одржување,поминати 144.600 км. 1.4 TCE бензин 131кс. Кожни ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 11:20FIAT BRAVO 1.9 8V Multijet DYNAMIC 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06Citroen C4 1.6HDI Redizajn

Citroen c4 1.6Hdi Motor Registriran 3/2023 so Zelen Karton Klimatro...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Денес 11:00Fiat Albea

Fiat Albea 1.2 2004 godina Klima Atestiran plin Elektrika na stakla ...


1.850 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.000 €
Денес 10:43BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
Денес 10:37FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS 167000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOVIOT EURO5...


4.500 €
или предлог цена
Денес 10:36FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

FIAT PUNTO 1.4 78 KS 127000 + ATEST PLINSKI URED UVOZ SVAJCARIJA 127...


3.700 €
или предлог цена
Денес 10:36KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS KOZA 124000KM - 09..MT Auto

KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS LUX OPREMA NOVO 124000 KM EURO-5 NOV UVOZ MI...


4.900 €
или предлог цена
Денес 10:36FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

FIAT PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 147...


3.700 €
или предлог цена
Денес 10:36OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 195...


3.999 €
или предлог цена
Денес 10:36  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS ALLURE EURO-6 NOVA KOLA - 75000 KM , SER...


6.999 €
или предлог цена
Денес 10:36RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 89000 KM NAVI LUX - 12.MT Auto

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS LUX OPREMA NOVO 89000 KM EURO-5 NOV UVOZ M...


4.800 €
или предлог цена
Денес 10:36Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам