Ѓорче Петров
                   
3011 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVI LETNI - DAYTON Touring 2 195/65/15

Kupeni se 27.06.2022 , vozeni se 4 meseci do 11.2022. Imaat garancija...


8.000 МКД
или предлог цена
03 дек 14:20Промовирано

Prodavam Audi A4 karavan

Kolata e redovno servisirana i odrzuvana 4 zimski gumi 4 letni gumi...


13.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

26 ное 10:11Промовирано

MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 22:27Промовирано

AMORTIZERI STARMANN-GERMANSKI

Se prodavaat Novi amortizeri Starmann Germanski originalni za site t...


1 €
или предлог цена
Денес 09:27Kabli, bombina I kapak za golf 4 1.4 16V

Delovite se vo ispravna sostojba I rabotat. Ekstra cena...... Bez B...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Celicni Bandazi 4*100 14"

Bandazite se 14 inci so rastojanie na straf od 100mm, ne se krivi I I...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Originalni ratkapni 15" za wv vozila

Prodavam originalni ratkapni 15" za wv vozila, vo odlicna sostojba, i...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:03Se prodava Golf 6 1.6tdi 105ks 2012g

Se prodava vo odlicna sostojba napraven e mal servis registriran so ...


6.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:00KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 08:50Opel GSi delovi

delovi za c20let / c20xe


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Extreme Motorsport Tyre

semi slick gumi moze komplet moze i samo gumi


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:43VALEO SET

Сет VALEO потисна, ламела и друк лагер!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:50OPEL CORSA E 13. CDTI EKO FLEX FUL OPREMA

PRODAVAM OPEL CORSA E ,2017 12 MESEC SO NAJ FUL OPREMA,1.3 CDTI MNOGU...


8.690 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 07:47Buba Delovi

Delovi za VW Buba 1200 1300 1303 ... novi polovni .


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 07:13Opel Zafira

Зафира Б 1.7 дизел еуро 5 125кс, менувач 6 брзини, темпомат, климатро...


5.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.250 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:29Daihatsu Cuore 1.0 Nova

Daihatsu Cuore 1.0 benzin 43 kw 2007 god Reg.15.08.2023 Kako nov...


2.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:05BMW f30 320d

BMW f30 320d dizel 135kw / 184ps Automatik 8g Head Up Display Pa...


15.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:05BMW 730D INDIVIDUAL

BMW 730 d 12.2008 god Individual Exclusive Full oprema Kako n...


18.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:0517" BMW

Prodavam BMW bandasi 17" So Dunlop letni gumi 205 / 50 / 17 (Do...


450 €
или предлог цена
Вчера 23:05Toyota Celica st160 maksimalno socuvana

Се продава, максимално сочувана 1986 година, - во возна состојба - ...


4.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 22:53Celicni bandazi rezervna matiz spark

4 komada celicni bandazi so originalni ratkapni za spark matiz 50€ N...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Ford fokus 1.8 tdci extra sostojba

Fokus 1.8 tdci proizveden 12.2005 god uvezen od svajcarija 2015 godi...


2.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:59Ford focus

Ford focus dosta socuvan smeneto se shto treba da se smeni od potrose...


1.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:40Golf 5

Kolata e vo odlicna sostojba ne e uvezena, so realni kilometri, 1.4 b...


4.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:31CITROEN C3 1.4 HDI EXTRA

Kolata e vo odlicna sostojba kako motor i menjac taka i karoserija i ...


2.650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

CITROEN C4, 1.6HDI, 2011GOD. NE UVEZUVANA

Se prodava citroen C4, 1.6HDI, voziloto ne e uvezuvano , kupeno od pr...


4.650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:56Citroen Xsara 1.6, 2001 God

Se prodava Citroen Xsara 2001 God 1.6 benzin- plin, klima vo ispravna...


1.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:55Gumi letni 205 55 16 GOOD YEAR

Se prodavaat letni gumi dimenzii 205 55 16 91V, 4 komada .GOOD YEAR


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55Polo1.2-TDI Euro-5

Nov uvoz od Holandija plateno sve do registracija 2011-god vo odlicna...


6.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:54VW POLO 1.4 TDI 2008 GOD. EXTRA SOCUVANO

PRODAVAM VW POLO 1.4TDI ODLICNO SOCUVANO, GARAZIRANO, REDOVNO SERVISI...


4.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.600 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:25Honda Accord 2.0 benzin/plin

Akordot e vo odlicna sostojba za godinite, zacuvan stegnat nema udari...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:24AUDDi A5 3.0 TDI quattro

Se prodava Audi A5 3.0 TDI QUATTRO ✅Registrirano do 25.11.2023 God. ...


12.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:05Golf 5+

Prodavam Dve Vrati Suvozacot Predna I Zadna Komplet So Stakla . ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:42  НОВ ОГЛАС

17ki 5x112 Bandasi za Audi vo odlicna sostojba

Vo odlicna sostojba


270 €
или предлог цена
Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

Audi a4 b8

Audi A4 B8 2.0 TDI 105 KW - 143 KS 170 000km pominati - 2 - Origin...


8.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 17:04Половни спортски задни спирали за Audi A4 B6

Продавам половни спортски задни спирали за Audi A4 B6, спиралите се ф...


30 €
или предлог цена
Вчера 16:49BMW 316d 2010

BMW 316D godina 2010 REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON KOZNI SEDISTA K...


8.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 16:28Seat Leon Copa Style Ecomotiv 1.6 TDI euro5

Seat leon 1.6 TDI 105ps Ecomotiv CopaStyle Godina 7/2012 euro5 motor...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

17ki 5x120 8J Bandasi za BMW so dobro Gumi 17

Vo dobra sostojba se I bandasite i gumite


275 €
или предлог цена
Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

Aluminski bandasi so zimski gumi za Mercedes 17

Orginalni bandasi za Mercedes CLS E C S … So zimski gumi 225-50-17 sa...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

16ki 5x120 6.5J Celicni Bandasi so ratkapni za BMW 16

Vo odlicna Sistina i Bandasite I ratkapnite


6.999 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Aluminski bandasi za bmw

Info 078-277-403


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:11Bagaznik za kola

Info 078277909


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вчера 16:11Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам