Ѓорче Петров
                   
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 22:27Промовирано

Se prodava Scania R420 euro5

Prodavam Scania R420 euro 5 2006 godina. so adblue Napraven servis ...


9.000 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
14.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

21 ное 19:46Промовирано

MERCEDES 611D PATAR KIPER MILLER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes Kamion patar so fabricki Miller Kip...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat

Prevoz na sekakva roba masini kamioni itn. Niz cela MKD Uslugi so kr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 ное 21:33Sanduk za 4 osovinec 2005 god Iveco Scania Mercedes

Patos kako nov 3 stran zaden kapak i stranica na hidraulika Original...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 ное 21:32MERCEDES 611D Kiper Fabricki 071 242 257

Se prodava Mercedes 611D Patar Kiper Fabricki. Vo ispravna sostojb...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

29 ное 11:35Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201

Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

28 ное 11:17MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 22:27Man 33.360 TGA 6×4 Meiller Kipper -07 god

Reg do 12.07.2023 257 000 km servisna kniska i potvrda od Tüv pri se...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 15:36Digalka Kran

Digalka grajfer na iznajmuvanje 070245782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 15:36Cilinder za Damper Kiper Korito

Cilinder za damper korito kiperi so mestopolozba pozadi kabina na pre...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 15:35Šlep Digalka Kran Utovar Istovar Iznamuvanje

Prevoz na sekakvi vozila,mašini,baraki,kontejneri... Sekakvi uslugi ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 15:35Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 ное 09:10Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 ное 09:09Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 ное 09:09Se prodava Scania R420 euro5

Prodavam Scania R420 euro 5 2006 godina. so adblue Napraven servis ...


9.000 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
14.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

21 ное 19:46MAN TGS KIPER

MAN TGS 35.440 2008 MEILLER-KIPER 18KUBIKA 🇩🇪🇩🇪


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 ное 16:39BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni ili gradezni mas...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 ное 06:51Mercedes Actros EURO 6

Se prodava Mercedes Actros Euro 6 vo odlicna sostojba so novi gumi r...


17.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 ное 10:35Deferencijal i menjac za tamce

Prodavam deferencijal i menjac za TAMCE INFO 070/399-981 zvonko


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

17 ное 07:41DAF 85.410

DAF 85.410 2008 411.000KM 19CM3 🇩🇪🇩🇪


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13MERCEDES ACTROS 4448

MERCEDES ACTROS 4448 2011 530.000KM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13IVECO TRAKKER

IVECO TRAKKER 2012 400.000KM AUTOMATIK REGISTRIRAN CELA GODINA �...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13MAN TGS 41.400 MIKSER 9m3

MAN TGS 41.400 2008 324.000 MIKSER NOV 2021 9m3


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13MAN TGS MIKSER

MAN TGS 33.400 2008 7cm3 318.000KM NOVI GUMI NOVO BURE


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13Mercedes actros 3258

Mercedes actros 3248 God.2009 Km.544.000 KIPER 8X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13MAN TGS.41.440 KIPER

MAN TGS 41.440 KIPER GOD.2010 KM.547.000 KIPER 10X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:13MAN TGS

MAN TGS 35.440 390.000KM 2009 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:12MAN TGA KIPER

MAN TGA 35.430 2006 418.000KM NOVI GUMI TOP SOSTOJBA


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

16 ное 12:12Kaisi

Novi Kaisi ..8e Tel..071292354


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

15 ное 08:15ALANSER za kamion 24V

Prodavam alanser


110 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

12 ное 15:30ABS kabel

Prodavam


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

11 ное 17:45Menjac od kamion Mercedes

Izvaden od Mercedes SK kosi prozori 7+7 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 ное 16:23Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Služba

Uslugi so digalka kran Prevoz na sekakvi vozila,masini,kontejneri,ba...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 ное 16:23Rušenje Kršenje so Bager i hidraulicen Cekic

Rusenje krsenje beton karpi kamenja i razni uslugi so 1 tonski Hidrau...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 ное 16:23Pomosna sasija za MAN TGA 8x4 pogoden za kiper

Se prodava pomosna šasija izvadena od MAN TGA Pogodna za kiper,kiper...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 ное 16:22Pomosna sasija za MAN TGA pogodna za kiper

Izvadena od man tga euro 4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

09 ное 16:22Volvo 480 mega 2007

Volvo 480 mega 2007 avtomatik so prikolka crone 2005 mega registriran...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

08 ное 20:56Actros 1844

Actros 1844 mega 2007 ful automatik registriran do 10 10 2023 So sch...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

08 ное 20:45Pumpa 9ka

Hirdaulicna pumpa devetka ispravna odlicna Za golemi kamioni Imam ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 окт 11:07Pumpa Banana

Golema pumpa banana za kranovi,grajferi,kiperi itn. Za 3,4,5 osovins...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 окт 11:07Prednica za Volvo FH FM Predna Osovina

Prednica izvadena od vlekac 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

30 окт 11:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам