Гази Баба
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam poniklovana halogenka nova


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:16Klipovi za iveco 450 ( 6 klipovi )

Prodavam klipovi za iveco 450 imam 6


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:16MAN TGA EURO 3

Se prodava MAN TGA EURO 3 2004 godina vo ispravna sostojba so kiper s...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 01:05Branik i skala za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man fgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 14:13FURGON 7.30 M GODINA 2010

Furgon 7.30 m godina 2010 Shirina 2.50 m visina 2.40 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:08FURGON 6.60 m LADILNIK CARIER

Furgon 6.60 m LADILNIK DIZEL GOD 2008 Shirina 2.50 m Visina 2....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:08ATEGO 12 18 GODINA 2009

Atego 12 18 god 2009 so site pllateni davacki do reg so novi gumi so ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:08MAN 8.180 GODINA 2008

Man 8 180 god 08 so site pllateni davacki do reg so novi gumi sanduk ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:07ATEGO 8.18

Atego 8.18 godina 2007 sanduk 6.20 m rampa novi gumi vo dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:07FURGON 7.20X2.50 ODLICEN

Odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:52MAN 10 153 KIPER

MAN 10 153 MILER KIPER REG DO 5 MESEC POJACANI FEDERI NOVI GUMI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:51DAF XF 105. 460 retarder,avtomatic(2007god)

Se prodava daf xf 105.460. 2007godina. Registriaran do 9 mesec 2023go...


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 20:35Man 12 240 god 08

Man 12 240 god 08 so site pllateni davacki do reg so site novi gumi r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 19:30Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 regisriran so site 6 novi gumi ima Shper klima r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 19:30Atego 15 18 god 03

Atego 15 18 god 03 regisriran so novi gumi nosivosta 9t mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 19:30Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 donesen ot Germania so site pllateni davacki do reg...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 19:30Menjac za Man 26 410 automatik

Menjac za Man 26 410 Automatik ima i intarder retarder


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 19:29Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 18:54KIPER SANDUK DAMPER DUPLI DEFRNCIONALI EVROPA

KIPER SANDUK DAMPER ODLICNA SOSTOJBA DOBAR PATOS BEZ CILINDER I DUP...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 окт 13:43Mercedes kamjon 2009

Mercedes 18.44 Godina 2009 Za poveje informaci javete se na :0705...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 сеп 16:09DAF XF 105 euro 5 I prikolka SCHMITZ komplet 13500

Se prodava Daf xf 105 euro 5 2007 i poluprikolka Schmitz 2006 komplet...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 сеп 13:12MAN DELOVI 153 163 220

MAN DELOVI SASIJA MAK DOK DEFERNCIONAL MOTOR 153 KONJA MENJAC 5 B...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 сеп 09:58Kran,uslugi so kran,utovar,istovar i transportni uslugi

Vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 сеп 07:40Kran,uslugi,utovar,istovar i transport so kamion

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 сеп 07:40Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 сеп 13:53Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 сеп 13:53MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 сеп 13:53Prevoz trasport usluka so avtodigalki kran i kiper

Sekakov vid na trasport so kamion kiper avtodigalka kran hiab hiap ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 23:19Olominska Rampa god 08

Olominska rampa god 08 sega e izvaden ot Atego


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 21:39Olominska Rampa god 08

Olominska rampa god 08 sega e izvaden


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 21:39Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so Roletna cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 21:392 kuki za kamion

2 kuki za kamion ringfeder za vlecenje prikolki


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 21:39DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 19:53Uslugi so avtodigalka kran utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 сеп 19:01TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 сеп 21:10КИНЕСКИ ГУМИ AUFINE И KAPSEN

НОВИ КИНЕСКИ И РУСКИ ГУМИ AUFINE, AMBERSTONE И ДРУГИ БРЕНДОВИ 6.5...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 сеп 15:09ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ НА ГУМИ 315/80R22.5 200 EVRA

НОВИ КАМИОНСКИ ГУМИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ 315/80R22.5 240 evra 13R...


240 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 сеп 15:09TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 сеп 09:09Scania R420

Scania R420 Godina na proizvodstvo:2008


39.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
41.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 сеп 16:52KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 сеп 08:25Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам