Карпош
                   
1113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

MacBook Air M1 чип

Се продава MacBook Air со М1 чип, 8GB RAM,256GB.Мекот е во совршена с...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 22:48Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:31ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:31Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:19INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:19HDD hard diskovi 3 komada od po 1tb 2.5' za laptop desktop

Prodavam tri hard diska komplet ispravni od laptopi se izvadeni za pr...


1.099 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 МКД
Денес 08:52Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:56Monitor Philips 24inch

Prodavam monitor Philips 24” LCD MVA 23.6 inch / 59.9 cm Aspect...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:48Kompjuter Gigabite i7 120 GB SSD, 1TB HD, Radeon

Se Prodava Kompjuter Gigabite i7 vo odlicna Sostojba so mnogu dobar M...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:07ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:21Dell monitor 22”

Dell P2217Hb 22” monitor Se prodava 22” Dell P2217Hb monitor, proi...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Dell 22” monitor

Dell P2217Hb 22” monitor Se prodava 22” Dell P2217Hb monitor, proi...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22HP monitor 20”

HP Elitedisplay E202 Monitor 20” Se prodava 20” monitor HP Elitedi...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Продавам комплет компјутер DELL i3 со монитор

Екстра сочуван, тивок, квалитетен компјутер Dell optiplex 3040, заедн...


10.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:18Продавам монитор LG W1943TS (19" monitor)

Продавам 19“ монитор, одлична состојба, работи беспрекорно. Има VGA и...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18ThinkPad X240 i5-4200U 8GB RAM 250GB SSD FULL HD

Se prodava mnogu zacuvan Lenovo ThinkPad X240 Specifikacii: i5-4200U...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:04Se prodavaat razni delovi za kompjuter

Se prodava, pozelno se komplet cena 8000denari 1. 2 x ECS A880GM...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59  НОВ ОГЛАС

OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:33Apple MacBook Pro 15.4”, i7 Quad-Core, Ram 16gb, SSD 256GB

MacBook Pro 15,4” Retina display Model number A1398 (year 2016) Pro...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:59HP 2133 Mini-note

Prodavam HP 2133 Mini-note laptop super zacuvan, baterija drzi do 3h....


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:576X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB

Се продаваат 6X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB. Во одлична состојба....


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Вчера 14:52Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Продавам игри за PS4: CoD Black Ops 3 - 1000 den CoD Black Ops Cold...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:58APPLE MACBOOK PRO 13 - extra

Prodavam 4 meseci koristen apple macbook pro i Satechi Aluminium...


1.050 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:56Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena

Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:27Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:27ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Se prodava Dell XPS 1820(18 series) 18.4 inch

Се продава Dell XPS 1820 лаптоп/таблет со се полњач.Лаптопот има сенз...


26.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Eksterni hard diskovi 5TB

Се продаваат нови екстерни хард дискови со капацитет од 5TB: Inten...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Externi Hard diskovi hdd 5TB

Prodavam novi externi diskovi od 5TB. Model: western digital Elem...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:32Lenovo 90W 20V Polnac adapter

Продавам користен и целосно исправен полнач за леново лаптопи. Одгова...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:17DDR3 DDR4 SoDIMM 2GB 4GB

Продавам користена целосно функционална РАМ меморија за лаптоп. - D...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17Server/Workstation Dual Xeon 28c/56t

Prodavam server/workstation, pogodno za rabota, farma, streaming pc, ...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:15Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Вчера 12:14Gaming PC: Ryzen 5 2600 / B350 Mortar / RX580 4GB

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: MSI B350M MORTA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
29.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:27Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

Се продава гејминг конфигурација со следните спецификации: MB:...


27.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
32.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:23Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:08ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44Ram Memorija KINGSTON 8GB DDR4 266mhz

Prodavam novi memorii Kingston 8GB ddr4 2666mhz cl16


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:32Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам