Подкатегорија:
                   
432 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM RYZEN 3 2200G!

Procesorot raboti bez nikakov problem Quad core 4C/4T Sleduva so amd ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 3GB GDDR5

Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 3GB, koristena iskl...


5.500 МКД
или предлог цена
06 окт 23:30ASUS DUAL-RX6600XT-O8G

Stara e godina vreme, malku koristena, vo odlicna sostojba. Ja prodav...


19.000 МКД
или предлог цена
06 окт 20:48Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


38.000 МКД
или предлог цена
06 окт 09:59RAM 2x2GB DDR3 Kingston za desktop

Продавам комплетно исправна меморија за десктоп. Цена за двете плочки...


700 МКД
или предлог цена
05 окт 22:10Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
05 окт 18:54Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
05 окт 18:53Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 17:48Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


05 окт 16:27PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 0. BASIC PSU real 500W MISSI...


3.400 МКД
или предлог цена
05 окт 16:18TP-LINK 5 port switch / zicen router svic ruter TPLINK свич

Нови 350ден TL-R402M Switch/Router wired (ЖИЧЕН!!) Нови некорис...


350 МКД
или предлог цена
05 окт 15:33MOUSE - SteelSeries Rival 310 - Senzor Pixart PMW3360

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


05 окт 14:54AMD Wraith Prism Kuler

Kulerite se novi


1.500 МКД
или предлог цена
05 окт 14:24RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


850 МКД
или предлог цена
05 окт 13:06Nvidia Geforce GT610 1GB DDR3

Se prodava graficka karticka ispravna vo odlicna sostojba tel 072212...


20 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.500 €
05 окт 09:09Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 3000 den Kupuvam rx 580 8gb - 4500 den K...


3.000 МКД
или предлог цена
05 окт 08:02Dell monitor 22”

Dell P2217Hb 22” monitor Se prodava 22” Dell P2217Hb monitor, proi...


4.500 МКД
или предлог цена
04 окт 23:56XFX 580 4gb

Продавам XFX 580 4gb. Одлична за гејминг 1080п Средни/Високи настројк...


04 окт 20:13RTX 3060 3070 3080 NVIDIA 6700 VGA novi LHR

0. GB RTX 3090 GAMING OC 24GB новa во кутија 2 год. гаранција (1pc) ...


19.000 МКД
или предлог цена
04 окт 16:56Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


04 окт 00:27Prodavam Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXEN Gaming IPS 75Hz,

Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXDU Gaming IPS 75Hz, FHD, HDMI, VGA ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
03 окт 20:56Graficka HD5450 PCI-E 512MB HDMI DVI-I VGA

Продавам користена графичка картичка. Цена 1000мкд.


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 20:13Prodavam Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXEN Gaming IPS 75Hz,

NOV - NEKORISTEN - GARANCIJA SKORO 2 GODINI Prodavam Monitor 27" S...


10.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:56Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


03 окт 18:58MB: A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 18:40MB A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 18:40Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
03 окт 17:22Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
03 окт 14:59Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
03 окт 14:58Mouse SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Pre

Нов SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Prestige OM me...


03 окт 14:01PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


999 МКД
или предлог цена
03 окт 12:49Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:51Kompjuter kukiste za delovi

Kukiste za delovi, se ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:31Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
03 окт 08:16Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicni ruteri TP Link 740 n mnogu brzi


400 МКД
или предлог цена
03 окт 08:15Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
03 окт 08:15Продавам монитор LG W2234S-BN (22" monitor)

Продавам 22“ монитор, одлична состојба, работи беспрекорно. Има VGA п...


2.100 МКД
или предлог цена
02 окт 09:54CPU G4930 H310 LGA1151 G3930 G3900 G5600

Нови со гаранција: CPU Intel G3930 tray LGA1151 (6,7 gen) 3,00...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:39Нови матични MSI B560M PRO-VDH WiFi mainboard

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi&BT, Military standards... со т...


6.600 МКД
или предлог цена
01 окт 18:46HDD SAS HP 146GB 10k + Cage original

Серверски 2.5" 146GB HP (PROLIANT) SAS HDD, нови (не се Refurbished!)...


30 €
или предлог цена
01 окт 18:27Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам