1078 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS XENON NAVI UVOZ CH - 07.MT Auto

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ CH UVOZ SVAJCARIJA ...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 20:03Промовирано

MAZDA 3 1.6 D 110 KS EXCLUSIVE 120000KM UVOZ CH - 10.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS EXCLUSIVE UNIKAT NOVA ** NAJUBAVATA MAZDA 3 N...


6.800 €
или предлог цена
03 окт 09:20Промовирано

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet Dynamic -Година на производство: ...


4.700 €
или предлог цена
05 окт 15:19Промовирано

Citroen c3 picasso 2009 god benzin 1.4

Zdravo! Se prodava Citroen c3 picasso 1.4 benzin vo dobra sostojba s...


4.500 €
или предлог цена
Денес 21:08ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
Денес 19:03Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


24.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
25.100 €
Денес 18:51Mercedes E320 cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi V6 -Realna kilometraza od 257xxx so se...


6.600 €
или предлог цена
Денес 17:48Bmw 525 tds

Ispravno pali vozi


950 €
или предлог цена
Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam Pezo 508 1.6 HDI god. 2011

KM.212.000 God.2011 Reg +zelen karton.do 7Juli 2023 Servis naprave...


9.000 €
или предлог цена
Денес 15:36FORD FIESTA - Prva boja .. Reg

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin Voziloto ne e od uvoz - Prva bo...


1 €
или предлог цена
Денес 15:21  НОВ ОГЛАС

Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
Денес 14:44Peugeot 207 cc

Peugeot 207 cc... Benzin 1.6 motor... 110KW manuelen menuvac... Nereg...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:56DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:54FIAT BRAVO 1.9 8V Multijet DYNAMIC 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI OPC-LINE 160ks

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -OPC LINE- 2008 OPREMA: -KLIMATRONIK -GREEN...


8.300 €
или предлог цена
Денес 13:39GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 13:39Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 МКД
Денес 13:22Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00SKODA FABIA 1.0 MPI, 2017 G

Se prodava Proizvodstvo 2017 registrirana do vgodina avgust so 112000...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:48CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:48LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:48FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:48Ford Mondeo 2.0 TDCi, Titanium, Sync 3, Euro6

Ford Mondeo 2015, so 211 KS, 6 brzini rachen menuvach -170 000 po...


17.999 €
или предлог цена
Денес 12:39SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
Денес 12:17SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:22Prodavam Mercedes 124

Prodavam Mercedes 124 200 dizeL vo odlicna sostojba so motor odlicen...


1.400 €
или предлог цена
Денес 10:00Fiesta

Fiesta 1.3 benzin registrirana cela godina so ful oprema klima ladi o...


2.900 €
или предлог цена
Денес 09:54Ibiza 14tdi

Ibiza 14tdi so ful oprema sredeni site servisi registrirana so zelen ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 09:54Renault clio 12 ben

Clio 12ben registrirano so ful oprema klima neispravna napraveni serv...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:54Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 cdi, dpf, automatic, 195.xxx km, vo perfektna sostojba ...


11.200 €
или предлог цена
Денес 09:45Porsche Cayenne 3.0 diesel

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini. Se vozi redovno za svoi potrebi p...


1 €
или предлог цена
Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 4.2 V8 F1 NOV PLIN

Audi a6 C6 4.2 v8 330hp Neuvezuvano vozilo kupeno vo mk Audito e za...


6.600 €
или предлог цена
Денес 08:53BMW X3 2,0D Facelift Ful Oprema

Kolata e donesena 2019 od Germanija i raspolaga so ful oprema. Koza, ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 08:51Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN

Kolata e vo dobra sostojba. Tode 071 231 194


2.490 €
или предлог цена
Денес 07:49Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам