Гостивар
                   
2258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:17НОВ ОГЛАС
Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

30 сеп 00:18Промовирано

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:33Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:01Opel corsa 1.2 benzin 99godina

INFO NA TEL078377376 Opel corsa 1.2 benzin 99godina vo dobra sostojba


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:42Bmw e87 116i 115kw benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:42Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00SAVA INTENSA 195.65.15 LETNI GUMI SKORO NOVI

SAVA INTENSA LETNI GUMI SKORO NOVI VOZENI SAMO LETO 2020 pominato 6-...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:44Alfa 166 2.4 jtd

se prodava Alfa 166 2.4 jtd vo ekstra sostojba redizajnot so full opr...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi

Vo top sostojba Oprema full Moze da se vozi i so “b” so nosivost ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 11:51BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 11:51AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:28Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:26MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:134 Gumi

4 gumi


100 €
или предлог цена
Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

Mercedes GLK 320cdi 4matic

Mercedes GLK 320cdi 4matic Plateni site davacki Do mk tabli Servisira...


14 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:59Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:58Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 10:13••REZERVNA GUMA SO BANDAZ ZA CITROEN I PEUGEOT••ODLICNA••

--Se prodava guma HANKOOK 175/65/14 M S so celicen bandaz 4x108 so ce...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:36KOMPIJUTER ZA MAZDRA 626

Se prodava kompijuter za mazdra 626 benzin Od 1992god do 1998g


50 €
или предлог цена
Денес 09:16SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:16SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:16Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 00...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Денес 09:15VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 08:54VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS REG

Se prodava vw golf 5 1.9 tdi 105 ks 2004/3godina registriran vo odlic...


3.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:38POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:18Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17Kangoo 1.5dci 2007 so klima

Prodavam Renault Kangoo so klima vo super sostojba patnicko so prosto...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:50  НОВ ОГЛАС

Wv crafer krafter 2.0tdi

Se prodava kombe maxi,kombinirano za prevoz na lica 6,i tovaren prost...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 00:52Shlep sluzba citroen jamper 3.0

Se prodava ekstra sostojba bruto 4.5t God.2007 Motor 3.0 160ks No...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 00:50Noz-plug za cistenje sneh

Se prodava branik za cistenje sneg turkanje zemja ramnenje ili slicno...


Денес 00:50Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам