Кисела Вода
                   
151 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOCAK / VELOSIPED

Tocak


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:42Bianchi oltre xr3

Купен 2022 од Outdoor. Точакот е нов!! Size 55cm Full carbon Shi...


2.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Velosipedi,,26ka,maski i zenski(edna sezonavozeni

Poradi toa sto ni omalnaa se prodavaat... ..SAMO...ZENSKIOT E OSTANA...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:51Продавам велосипед SPRINTER

Продавам велосипед Sprinter 26'' со преден и заден амортизер, има 21 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 22:26Prodavam Al velosiped

Prodavam velosiped TrekKing velosiped so aluminiumski ram vo predno t...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:33Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:33SHOCKBLAZE odlicen velosiped

Velosipedot e kako nov, socuvan, mnogu malku vozen Na ovoj broj 0712...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:10Detski velosiped Specialized

Ispraven so mali grebanici po ramot. Za deca od 3 do 10 godini. Men...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 15:56Prodavam 2 velosipedi, tocaci

Prodavam maski i zenski velosiped - tocak, zenski - violetov od hr...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 09:41Popravka na ebike I baterija I velosipedi

Problem so kontroleri display I oslabena baterija konstatacija I zaed...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 09:32Се продава велосипед BULLS

Се продава велосипед BULLS Големина 58" Тркала 28" Шимано опрема (...


350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
375 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јун 09:04Odlicno socuvan velosiped

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e kako nov,...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 21:23Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 19:17E Bike KTM Amparo 7 elektricen velosiped

Odlicna sostojba Ispravna baterija Doaga so polnac i klucevi Ost...


750 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
950 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 16:47Se prodava DOWNHILL Kona Stinky Deluxe

Tocakot e odlicen za povekje info na brojot


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 10:59Se prodava DOWNHILL Commencal supreme

Tocakot e odlicen za povekje info na brojot


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 10:59Canyon Endurance CF SL 2x12 golemina S

Canyon Endurance CF SL 2x12 sram force axs bezicna grupa.trkala karbo...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

01 јун 08:38Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


280 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
310 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 мај 18:33Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 мај 18:33ВЕЛОСППЕД / ТОЧАК

ПРОДАВАМ ТОЧАК ТЕЛ.БРОЈ 070380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 мај 08:18TOCAK

PRODAVAM TOCAK TEL.BROJ O70380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 мај 08:17Detski Velosiped

Se prodava extra italjanski detski velosiped 070 380 093 Risto


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

31 мај 08:17Maski velosiped, tocak

Se prodava maski velosiped ORIENT . Velosipedot e vo ispravna sosto...


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:14Maski velosiped, tocak

Se prodava maski velosiped CONNECT. Amortizeri na predno trkalo i ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:14Polar Mirage SPORT 29”

se prodava velosiped Polar Mirage Sport 29ki gumi XL ram dobro s...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 20:40Prodavam HEAD Granger 2 HardTrail MTB

Продавам Head Granger II. Многу малку возен, со Kenda гуми и Shimano ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 19:53Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 10:52Trek superfly 9.8

Se prodava trek superfly 9.8, carbon, opremata se gleda na slikite, v...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

28 мај 12:55Elektricen velosiped EXTRA CENA!

Velosipedot e tukushto obnoven so Nov kontroler I display I repariran...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

28 мај 10:11VELOSIPEDI NOVI

Novi modeli na velosipedi Shimano oprema/21 brzina/preden amortizer/...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мај 23:19POLAR detski tochak

Tochakot e zachuvan kako nov,bez ni edna maana.


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мај 17:26SHOGUN

SE PRODAVA MASKI TOCAK NE MNOGU KORISTEN TOCAKOT E NE ICI...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 мај 13:08Se prodavaat velosipedite ( maski zenski detski )

Maski tocak 24'' =3.000 Zenski tocak 24'' =3.000 Detski zenski MAX Di...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 мај 20:33SCOTT

Prodavam SCOTT sub cross 30 M velicina deore oprema 3x9 ili menuvam...


530 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 мај 10:36Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 21:34Продавам велосипед GIANT 26'

Продавам велосипед Giant 26' shimano менувачи ,цена по договор Ивица...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 19:47Canyon Endurace AL

Продавам тркачки велосипед Canyon Endurace AL 7.0 Disc. Зачуван и мож...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 19:07Велосипед Lial

Се продава брзинец точак комплетно исправен


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 15:35Велосипед Kresta 28

Се продава велосипед солидно зачуван со корпа.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 15:31Велосипед Stonebridge 26

Половен велосипед комплетно исправен.


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 14:09Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам