Гевгелија
                   
975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Top sostojba, nema nisto za...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

LAND ROREV

Dzipot e vo ispravna odlicna sostojba. Za poveke info na tel: 071/870...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:31  НОВ ОГЛАС

Dvobrazden plug obrtac / Двобразден плуг обртач

Продавам двобразден плуг обраќач Цена: 800 еур


800 €
или предлог цена
Денес 14:13Trobrazden plug / Тробразден плуг

Продавам тробразден плуг. Цена: 900 еур


900 €
или предлог цена
Денес 14:13Se prodava Seat Leon 1.6 benzin

Se prodava Seat Leon 1.6, 2000 godina, benzin, full oprema, klima, el...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:34Ford Fiesta

Se prodava Ford Fiesta benzin 1.3 so klima odrzuvano vozilo registrir...


2.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:49HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:10FORD FIESTA 1.4 TDCI 2003 GOD.

Ford fiesta 1.4 TDCI 50kw. 2003 god. REGISTRACIJA DO 04.2023 Uvezena...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 10:24FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 10:24OPEL VECTRA 2.2 DTI 2003GOD!!ODLICNO VOZILO

Opel Vectra 2.2DTI 125hp 2003god Kolata e vo ekstra sostojba,nema do...


3.170 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.199 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:15FORD FIESTA 1.3 1996GOD!!REG DO MAJ

✅Se prodava FORD FIESTA 1996GOD ✅1.3 benzin/plin atestiran ✅Smeneti...


880 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
900 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:15Bandazi (J7×15 H2 ET 45)

Prodavam bandazi vo odlicna sostojba 15 - 5X98


120 €
или предлог цена
Денес 08:12Honda PanEuropean ST 1100

novi gumi novi diskovi novi plocki trw filter za vozduh k&n novi gum...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:48Peugeot 301

Se prodava Peugeot 301 Active 2019g kupena od salon od Skopje prv gaz...


8.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.700 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:56SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INJEKTORI

Ako motorot tesko Vi pali i mnogu vergla, ne rabori mirno na 1000 -...


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:56DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6

RAZNI DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 21:18DELOVI ZA VOLVO FH13 EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH13 I EEV I SEKAKOV VID NA SERVIS/MOBILEN .Motori,br...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 21:18DAF CF440 EURO 6

DAF CF 440 EURO 6 2014 GOD FULL OPREMA GUMI 80%


21.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 21:18DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 21:17VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:10NISSAN NAVARA 2.5 dci 171KS SERVISNA

NiSSAN NAVARA 2.5DCI 171KS SERVISNA ISTORIJA VOZILOTO E UVERENO OD C...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:56Aprilia sr 50 di tech i Kawasaki kx 250f

Aprilia sr 50 di tech 2004 god vo solidna sostojba 850 evra i Kawasak...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:57Michelin Pilot Alpin 5 100V Extra Load

Prodavam dve zimski gumi Michelin Pilot Alpin 5 100V Extra Load, proi...


150 €
или предлог цена
Вчера 11:21Bridgestone Blizzak LM001 100V

Prodavam dve zimski gumi Bridgestone Blizzak LM001, prozvedeni 46 ned...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:21Se prodava Kaciga MT Viale SV xxl golemina

Prodavam kaciga MT Viale SV xxl golemina kupena od Dynamix so faktura...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 11:21audi A3 Audi A4

na delovi se sto vi treba motori 90 ks 110ks 116 ks 131 ks


111 €
или предлог цена
Вчера 10:08pasat B7

se prodava pasat b7 1.6 105 ks blumotion 2012 godina registriran do s...


9.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:07punto 1.1

senprodava fiat punto 1 1.1 benzin plin ne atestiran pali vozi istece...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:07VW Transporter 2.5TDI 4Motion

🔝🔝🔝VW Transporter 2.5TDI 🔝🔝🔝 ИКОНА НА ПАТО...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:46VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗА...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:45LASER Auspuh

LASER e auspuhot.Vadi dobar prodoren jak zvuk koj voopsto ne smeta.So...


05 окт 20:37Za kontejneri

Poluprikolka kecboher


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

05 окт 19:35SUZUKI GSXR 600 K8

Suzuki GSX-R 600 k8 odlicna sostojba, smeneto ulje filter, dve novi g...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

05 окт 18:37FIAT FIORINO 1.3 Multijet 2013 TOVARNO

SE PRODAVA FIAR FIORINO 1.3 55KW TOVARNO VOZILO 2013 GODINA OD OPREM...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 окт 15:46Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 окт 14:59Vw Polo 1.0benzin tip top

Se prodava Vw Polo 1.0benzin 42kw 2001g Motor i menjac odlicni Re...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 окт 09:09Mercedes c220 mozma zamena

Kolata e vo solidna sostojba so ogled na godinite •siber •climatron...


3.150 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 окт 08:35Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:43Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:43Kawasaki EXTRA CENA

Kawasaki versys 650cc full opremen extra sostojba


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

04 окт 20:32FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:02Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам