4218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
27 мај 08:43Промовирано

Se prodava Honda civic 1.4i 1998god

Se prodava Honda Civic 1.4i 75ks 1998! ▶️Kolata se prodava so bandaz...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
26 мај 01:11Промовирано

Se prodava fiat bravo

Se prodava fiat bravo 1.9 150 hp 2007 povekje inf na 078/212/014


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
23 мај 15:58Промовирано

VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 11:40SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:39Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 11:21FORD ORION DELOVI

karoserija ford orion motor od ford eskort dizel


10 €
или предлог цена
Денес 11:21TICO na delovi

daewoo tico


10 €
или предлог цена
Денес 11:20DELOVI ZA YUGO

Prodavam delovi za yugo


14 €
или предлог цена
Денес 11:20MERCEDES BENZ E220 2013 AVANTGARDE !!

Se prodava Mercedes Benz E220 2013 godina servisiran i registriran ce...


1 €
или предлог цена
Денес 11:20MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 11:07VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Денес 11:05VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Денес 11:04VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Денес 11:04Se prodava Daewoo Tico Registrirano

Se prodava Daewoo Tico, redovno servisirano, registrirano i vo odlicn...


1.500 €
или предлог цена
Денес 10:52SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 10:49Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:35Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.990 €
или предлог цена
Денес 10:35Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Денес 10:35Mitsubishi Outlander 2.2D 150 ks 2013/14 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Regitraci...


12.990 €
или предлог цена
Денес 10:34Ford Mustang 3.7 Benzin V6 2013 god

Telefon 070 880 009 Perfektna sostojba Full oprema


23.900 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A4 2.0 TDI 2013 god Avtomatik Led

Telefon 075 671 133 Odlicna Sostojba Registrirana Servisirana Fu...


11.990 €
или предлог цена
Денес 10:34Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Денес 10:34Audi A4 2.0 TDI 2008 god Avomatik Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 10:33Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:33MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
Денес 10:30DELOVI ZA OPEL ASTRA F 1993

Motor 1.4 8v menjac prednica zadnica amortizeri spirali bandazi enter...


555 €
или предлог цена
Денес 10:30AUDI A5 2.7 TDI 8G TRONIC 2010 MOZE ZAMENA

AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA NAJFULL OPREMA 140KW (190HP)...


12.500 €
или предлог цена
Денес 10:18MINI COOPER CABRIO 1.6 TNG 2006 MOZE ZAMENA

MINI COOPER CABRIO 1.6i ATEST PLIN 2006 REGISTRIRAN CELA GODINA VO ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 10:18AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 MOZE ZAMENA

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 8 MESEC...


4.400 €
или предлог цена
Денес 10:18VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Mercedes C 220

Se prodava Mercedes C 220 Desen Volan. Donesen od Anglija so vozenje....


По Договор
или предлог цена
Денес 09:39Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so komp...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:36Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Денес 09:03Poluprikolka Krone

Krone 2008g vo super sosotjba - registrirana do 10.2023 - site no...


1 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 08:44AUDI A6 - 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

AUDI A6 FACELIFT 2.7 TDI 140KW -190KS AVTOMATIK 2009 GOD. VO SO...


11.100 €
или предлог цена
Денес 08:44BMW X5 E70 2009 3.0 7 SEDISTA

- SERVISIRAN TOP MASLO SITE FILTRI PLOCKI DISKOVI GURTNI ...


10.990 €
или предлог цена
Денес 08:39Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Денес 08:34VW POLO 1.4 TDI DPF UNITED ! UNIKAT ! REG 1 GOD +FULL SERVIS

PROCITAJ GO CELIOT OGLAS PA AKO IMAS NEJASNOTII I ZA SE OSTANATO ME B...


4.399 €
или предлог цена
Денес 08:10Mercedes C 180 Kompressor - 120 000 km

Многу добро сочувано возило со ОРИГИНАЛНИ 123 000 км, гаражирано и до...


4.500 €
или предлог цена
Денес 07:56TERMOSTAT CHEVROLET OPEL

Termostat za CHEVROLET OPEL, NOV MAHLE


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:52BENELLi 50 2T QUATTRONOVE

BENELLi 50CC 2T QUATTRONOVE 2012 godina 4500km.


850 €
или предлог цена
Денес 07:51Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам