Подкатегорија:
                   
398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RTX 3090 3080 Ti 3070 3060 A2000 RX6600XT RX5800 ATI NVIDIA

1. RX 580 8GB Gaming користени за гејминг, 1 година гаранција 9,00...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:36Se prodavaat razni delovi za kompjuter

se prodavaat hardiskovi - 500GB WD blue HDD 320GB Maxtor HDD ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:27Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:02MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 10G LHR 10GB

070369895 Barajte me na ovoj broj Se prodava NOVA NIKOGASH NE E VKLU...


Вчера 15:3519" LCD VGA Monitor

Se prodava monitorot od slikata. Komplet ispraven


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44HELLHOUND AMD RADEON RX 6600 XT

Grafickata e koristena isklucivo za gaming, nikogas ne e koristena za...


Вчера 13:00Maticna, procesor, ram 8gb

Se prodava komplet maticna ploca asus h170 pro gaming so i3 6100 i ki...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26Canon Image Class D530

Mnogu malku koristen, kako nov. Laserski. Ekstra toner vklucen. htt...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Mehanicka Gaming tastatura

Se prodava mehanicka gejming tastatura (single handed) vo mnogu dobra...


Вчера 08:03Promena termalni padovi cistenjе optimizacija rig mining VGA

Услуги оптимизација на mining - чистење (употребуваме професионални ...


29 ное 19:56Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 17:51PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 1. CM ELITE V3 500 (1x PCIe), ...


2.300 МКД
или предлог цена
29 ное 16:42AMD Radeon R9 290 4GB

Продавам комплетно исправна графичка картичка AMD Radeon R9 290 4GB в...


2.000 МКД
или предлог цена
29 ное 16:06Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


29 ное 13:39Kukista ATX NZXT H510

Prodavam novi kukista ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x12...


4.200 МКД
или предлог цена
29 ное 12:45Externi Hard diskovi hdd 5TB

Prodavam novi externi diskovi od 5TB. Model: western digital Elem...


5.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44Ram Memorija KINGSTON 8GB DDR4 266mhz

Prodavam novi memorii Kingston 8GB ddr4 2666mhz cl16


2.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44intel i9 10900kf combo

Prodavam novi procesori so maticni ploci i memorii. Procesor: intel ...


45.000 €
или предлог цена
29 ное 12:44intel i7 11700 combo

Prodavam komplet maticna so prpcesor i memorija. Procesor: Intel i...


30.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44intel i9 11900f combo

Prodavam procesor maticna i memorii Procesor: intel i9 11900f Mat...


31.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44intel i9 12900f combo

Prodavam procesor naticna i memorii Procesor: intel 12900F Maticn...


48.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44Graficka Asus GTX 1070 8gb

Prodavam nVidia graficki Asus GTX 1070 8gb


9.500 МКД
или предлог цена
29 ное 12:44Fan novi ventilatori za VGA SAPPHIRE ASUS GIGABYTE MSI

Оригинални SAPPHIRE фанови за графички, некористени - НОВИ (мали коли...


400 МКД
или предлог цена
29 ное 12:36RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


850 МКД
или предлог цена
29 ное 11:38Zotac RTX3060 Ti 8GB - Neotpakuvana

Se prodava graficka karticka Zotac Rtx 3060 Ti 8GB Neotpakuvana. ...


35.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.900 МКД
29 ное 11:38Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 09:28MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G

mnogu malku koristens,recisi nova


29 ное 07:32ASUS 3070 TUF

Se prodava asus 3070 TUF, kako nova, bez garancija, max temperatura d...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
28 ное 21:37Монитор HYUNDAI/ gluvce Logitech /tastatura Gamebird

половни и исправни, може и посебно да се купат: Mонитор 1500mkd гл...


По Договор
или предлог цена
28 ное 20:01Нови матични MSI B560M PRO-VDH WiFi mainboard maticna

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi & BT, Retail Pack..... (3 годи...


6.300 МКД
или предлог цена
28 ное 19:57Продавам две графички картици - NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti

✅Продавам две графички видео карти 3080ти (NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti...


1.900 €
или предлог цена
28 ное 12:33ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA LAP TOPI

ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA SITE VRSTI LAP TOPI TELEFON 070...


800 МКД
или предлог цена
28 ное 10:50Monitor Philips 24inch

Prodavam monitor Philips 24” LCD MVA 23.6 inch / 59.9 cm Aspect...


По Договор
или предлог цена
27 ное 16:02Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


34.000 МКД
или предлог цена
27 ное 10:10Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 МКД
27 ное 10:10Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 2500 den Kupuvam rx 580 8gb - 4000 den K...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 04:29PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


25 ное 11:40PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


799 МКД
или предлог цена
25 ное 11:39Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
25 ное 11:34Linksys wrt54gl

Prodavam ruter linksys wrt 54 gl odlicen ruter


700 МКД
или предлог цена
25 ное 11:33Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам