Подкатегорија:
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Quadro 3,5 kw

Klima Quadro 3,5 kw vo ispravna sostojba, ladi i gree, demontirana. S...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Денес 17:00Plinska boca makpetrol

Plinska boca makpetrol 35 kg.


100 €
или предлог цена
Денес 14:16Najeftino greenje,elektricni kebinja(ќебе),120x160cm

Elektricni kebinja(El.kebe),120x160 cm zagrevanje za samo 2 den.za ed...


12 МКД
или предлог цена
Денес 10:43Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51Se prodavaat komori za ladenje

Se prodavaat 6 komori za ladenje so vnatrešni dimenzii 3kom :4.65 m x...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:48KALORIFER/GREALKA --FUEGO // ST

Ispravni grealki 2 x 1000 w = 2000 w ST - ---------------800 d...


10 МКД
или предлог цена
24 ное 07:39GREACHI ZA PECHKA --- ELIND 3 D

Ispravni greachi za termo pechki --ELIND Trite okrugli za 700 den ...


700 МКД
или предлог цена
23 ное 07:01AGOLNA KLIMA OSAKA

Prodavam polovna klima Osaka. Mnogu malku koristena.


250 €
или предлог цена
22 ное 16:55Радијатори - екстра понуда

Продавам некористени 4 радијатори,сите во пакет за само 9 000 денари!...


12.000 МКД
или предлог цена
22 ное 08:33PANELNA ZIDNA GREALKA 1200 W

Odlichno gree mala potroshuvachka 1 kw za eden h proizvedena vo...


2.500 МКД
или предлог цена
19 ное 23:40Prodavam Digitalen Termostat do 16A

Prodavam nov digitalen termostat 16A So moznost za vnatresen senzor ...


1.500 МКД
или предлог цена
16 ное 09:14Sporet Kalorex

Sporetot e vo ispravna sostojba treba samo da se izbrise i iscisti ot...


3.000 МКД
или предлог цена
14 ное 08:44RADIJATOR - RADIJATORI ALGRETA

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI RADIJATORI ALGRETA. TIE STO SE NA SLIKITE. ...


27.000 МКД
или предлог цена
13 ное 20:56Inox Inoks Инокс Odzaci Oxhaci Оџаци

Vrsime montaza i prodazba na inox odzaci Odzacite se grcko proizvod...


12.345 €
или предлог цена
13 ное 18:20Elektricno kebe,(ќебе)120x160cm(el.kebinja)

NOVI Elektricn duplii kebinja(El.kebe),120x160 cm zagrevanje za samo ...


20 МКД
или предлог цена
13 ное 12:31PANELNI GREALKI -- FUEGO //// LIAL

Ispravni kako novi FUEGO ----modelPN 2000 -----------2600 den. LIA...


2.600 МКД
или предлог цена
13 ное 06:52KAMIN FRANKLIN 2 SEZONI 12 M3 DRVA IMA POTROSENO KO NOV

.


15.000 МКД
или предлог цена
10 ное 18:44GREALKA -SEVER YUGOSLAVIJA 21 RTS 1

Ispravna grealka model 21 RTS 1 odlichno gree --mala potroshuvachka...


1.500 МКД
или предлог цена
09 ное 07:32GREALKA NEO---WCH `1550 IX

Ispravna ---so daljinsko odlichno gree 2 x 1000 w = 2000 w + vent...


1.700 МКД
или предлог цена
08 ное 08:10KALORIFER //GREALKA DYNAMIK TG-200 B5

Ispravna kako nova ---voopshto ne koristena 2 x 1000 w = 2 000 w


1.300 МКД
или предлог цена
07 ное 07:12PLAMENIK BRENER ZA NAFTA ZA PARNO I DRUGO

PRODAVAM POLOVEN ISPRAVEN PLAMENIK ZA NAFTA, ULJE I DRUGO. TOJ STO E ...


200 €
или предлог цена
06 ное 21:39Pecka 6kw

Se prodava pecka 6kw. 6000denari. 075332101


6.000 МКД
или предлог цена
06 ное 13:25GREALKA ISKRA ---GCB 1202

Ispravna - odlichno gree 2 x 1000 w = 2000 w so termostat


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
05 ное 21:07Vnatresna edinica od klima LG 7.5

Nova neupotrebuvana


120 €
или предлог цена
20 окт 16:48Panel Thermor 2500W

Kako nov, koristen edna sezona.


4.000 МКД
или предлог цена
19 окт 12:05Se prodava pecka CER

Se prodava pecka CER 4,5 KW vo dobra sostojba Telefon za kontakt 077...


1 €
или предлог цена
18 окт 21:52BRENER NA NAFTA DIZEL ZA KOTEL ZA PARNO PLAMENIK I SL.

PRODAVAM POLOVEN ISPRAVEN BRENER NA NAFTA/DIZEL ZA KOTEL - PARNO I DR...


200 €
или предлог цена
16 окт 21:49Алфа Плам Алфа Терм

Општи детали - Челична плоча за готвење, постои можност да се потргн...


1 €
или предлог цена
16 окт 20:08Алфа Плам Лука

Општи детали - Обвивката е создадена од квалитетен лим, а вратата на...


1 €
или предлог цена
16 окт 20:07Алфа Плам Комо Компакт

Општи детали - Oбвивката и вратата на ложиштето изградени од квалите...


1 €
или предлог цена
16 окт 20:07Алфа Плам Гранде

Општи детали -Oбвивката изградена од квалитетен лим и заштитена со б...


1 €
или предлог цена
16 окт 20:07Алфа Плам Дино

Општи детали - Печка на пелет за етажно греење со современ дизајн -...


1 €
или предлог цена
16 окт 20:07Pecka 4.5kw

se prodava pecka 4.5 kw vo odlicna sostojba malku koristena !


1.000 МКД
или предлог цена
16 окт 19:08Shporet na drva

Se prodava shporet na drva vo ispravna sostojba. Shporetot e vednas u...


6.000 МКД
или предлог цена
12 окт 21:27Klima 3.5kw

Се продава клима Beko 3.5kw малце користена


7.000 МКД
или предлог цена
09 окт 21:16Panelka nova

Se prodava panelka nova so garancija. Samo dva pati e pustena .. Kon...


1 €
или предлог цена
06 окт 22:10Prodavam ventilator

Prodavam nov ventilator so tri brzini ventilatorot e od inoks odlicen...


4.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 20:32Pecka 5Kw

Se prodava pecka 5kw, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
17 сеп 16:36Печка на брикети

Купувам гусена печка за со брикети димензии не поширока од 40см и не ...


1 €
или предлог цена
24 авг 18:52CREVO ZA PARNO 9 BAR PRITISOK 95 C TEMPERATURA GERMANSKO

PRODAVAM NOVO CREVO NEOTPAKOVANO GERMANSKO ZA PODNO I DRUGO, 18-KA - ...


60 МКД
или предлог цена
14 авг 20:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам