Велес
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Za sekogo po nesto

termos 300denari,megnetna tabla za taxi 300 денари, plocki razni dime...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Велес

Останато

25 ное 14:02Se prodavaat dve stari drveni bocvi

Se prodavaat dve stari drveni bocvi za vino kontakt broj 075 368 15...


4.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

22 ное 08:33za izrabotka na volna staro

za volna kon tel 070 473 585


60 €
или предлог цена
Велес

Останато

20 ное 17:50Endoskop za Android i OC

Endoskop so 3,5m kabel za Android telefon so OTG funkcija i funkcija ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

19 ное 10:51Aparatce PEST REPELLER protiv gluvci

Novi aparatcinaja protiv gluvci i stetnici Description: 100% b...


500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

18 ное 10:51корпи за дрва

se prodavaat korpi za drva so extra kvalitet


850 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

16 ное 09:28RESETKI - RESETKA - KANALNICI

PRODAVAM RESETKI I KANALNICI. DIMENZII NA POCINKOVANITE 301 SM X 61.5...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

13 ное 20:56Ukrasni Polici - Полици за книги

🚛🚛 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА 🚛🚛 ⚠️ГОЛЕМ ИЗБОР НА ПОЛИЦИ ⚠️ ЦЕНА И ДИМ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

03 ное 20:24POKLOPEC ZA SAHTA - SAHTI NOVI

PRODAVAM NOVI SAHTI PRAVOAGOLNI KOCKESTI SO KAPAK CENA 3500 DEN. SAMO...


2.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

24 окт 19:51Јамболија,јамболии,jambolii

6 novi jambolii ne koristeni voopsto.site 6 za 5000 denara.072 215 1...


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

17 окт 21:23OLUCI KOMPLET

oluci vo vkupna dolzina od 42metri so 3 spusta vertikali


12.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

10 сеп 15:52Нудам услуга за жнеење со комбаин

Жнеење со Комбаин NEW Holland so heder 4,20m Велешка околина


550 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

19 авг 10:02PUMPA ZA VODA MONOFAZNA 1.3 KW 4800 L / h

PRODAVAM MONOFAZNA PUMPA ZA VODA 1.3 KW, 4800 L/h. PUMPATA E TAA STO ...


200 €
или предлог цена
Велес

Останато

22 јул 21:59NEPOVRATEN VENTIL ZA VODA - MESINGEN 5/4 3/4 1 COL

PRODAVAM NOVI NEPOVRATNI VENTILI ZA VODA OD 1/2, 3/4, 1 COL I OD 5/4....


600 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

21 јул 22:45СЕ ПРОДАВА ФРИТЕЗА

Се продава фритеза.


2.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

17 јул 13:00Печка за пици и кори

Se prodava pecka za pici i kori, ne koristena. 072312447


750 €
или предлог цена
Велес

Останато

14 јул 22:11Bunarska potopna pumpa

Bunarska potopna pumpa Model. TWU 4-1607-DM (WILO) 1.5 KW 3~ 36...


350 €
или предлог цена
Велес

Останато

14 јул 18:25Orev drvo

Drvo orev


250 €
или предлог цена
Велес

Останато

29 јун 19:57Plakar

Se prodava plakar cena 7000denari 075332101


7.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

18 апр 11:07Kapini Rasad

Se prodava kapini rasad Javete se na 071 722 282


40 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

05 апр 13:06Pigmenti za epoksid smola

Pigmentite se specijalni za eposkidna smola.metalik prasok namenet za...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

06 фев 22:35Куќа

Се продава куќа на Којник, на 3 спрата со посебни влезови168m2, дворн...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

02 дек 12:13APARAT PROTIV STETOCINI

КУПЕТЕ ГО САМО ОВДЕ ОРИГИНАЛНИОТ RIDDEX АПАРАТ ПРОТИВ СЕКАКОВ ВИД ШТЕ...


499 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

13 ное 13:19KALAPI ZA JAJCA

Подготовка на јајца без лушпа Цена 399ден.🛒 Порачка во 📩или на📲0...


399 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

11 окт 00:55Univerzalen Polnač za bateri

Za site vrsti na bateri


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

05 сеп 21:11BAZENTI INTEX

Bazent 3.05m×76cm koristen samo eden mesec 2000den i 1.83m×51cm nov ...


2.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

11 јул 13:00Garnitura (sedmosed)

Prodavam garnitura odlicno zacuvana. Info na 075 312 433


200 €
или предлог цена
Велес

Останато

09 мар 21:26Briketi

Visoko kaloricn briket pogoden za pekari i za brzo zatopluvanje. Brik...


14 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

27 фев 12:09СЕПРОДАВААТ ПП АПАРАТИ

Се продаваат противпожарни апарати од 10 литри. Телефон: 075 389 4...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

29 ное 00:36SE VDOMUVAAT MALI MACINJA VELES 078581279

Mali macinja baraat dom Samo na ovoj broj 078581279


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

14 јул 12:13Mebel Naumov

Proizvodstvo na Mebel po merka Vrsime izrabotka na mebel po vasa zel...


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

29 јун 02:36IVERICA/ИВЕРИЦА - parcinja 16mm debelina

(200 x 80 sm) -edno parce (200 x 50 sm) tri parcinja (60 x 147 sm) ...


5 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

23 авг 15:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам