Скопје Центар
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Antmineri E3 180 mh/s top sostojba

Se prodavaat 4-ri antmineri model E3 180 mh/s vadi po miner 4 vadat ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 16:48Prodavam Rx 580 8gb

Prodavam rig vo miruvanje, raboti odlicno moze da se kopa : Etc, Rave...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 16:12Bitmain Antminer S19 Pro 110 TH

Продавам Bitmain Antminer S19 Pro 110 TH. Најмоќниот мајнер за Bitco...


2.300 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.820 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 07:33Риг со 5 карти XFX RX580 8 gb. Ethash 156 mh/s

Риг со 5 карти XFX RX580 8 gb. Ethash 156 mh/s Odlicno socuvani i ne...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:11Sapphire Rx 580 8gb Special edition

Se prodava graficka Sapphire rx580 8gb specijal edition. Kartata e...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:01Ригови / RIG Radeon RX 580

Се продаваат три зачувани ригови со по 6 графички картички Radeon RX ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:47Maticni ploci za 12 GPU (karti) komplet so CPU RAM i KULER

Maticni ploci za 12 GPU (karti) komplet so CPU RAM i KULER Ima opcij...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:25Dual PSU адаптер, PCIe кабли, splitters

EXTRA CENI EPS CPU 8pin to dual 8(6+2) PCle splitter = 300ден - 30% ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 09:04Helium Miners Bobcat300 NOVI i PnatherX2 NOVI

NOVI Bobcat300 neotpakovani 350€ NOVI PantherX2 neotpakovani 300€ ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 мар 22:48Goldshell KD-BOX

Се продава KD BOX мајнер за Kadena $KDA со минимална потрошувачка на ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 мар 16:21Se prodava Rig SAPHIRE NITRO 4GB so 6 Karti

Se prodava eden rig Saphire nitro od 4gb so 6 karti. Rigot e vo odli...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

27 мар 18:36Bitmain Antminer KA3 (166TH) Kadena Miner

In Stock ✅ 40-45 Kadena Daily profit 1 Godina garancia


13.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 мар 10:18Prodavam tri riga 361 mh/s

Риг I со 5 карти XFX RX580 8 gb. Ethash 156 mh/s Риг II со 4 карти: ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 мар 13:27Bitmain Antminer K7 (63.5TH/S) CKB Miner

NOV 1 - Godina garancia In Stock ✅


9.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 мар 10:527 x 3060Ti rig samo malku koristen,povolno

rig so 7 x 3060Ti malku koristen ,kako nov e moze zamena skuter 5...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 мар 01:50RIG Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition 8GB

Prodavam Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition 6 graficki t.e kompl...


720 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

12 мар 18:39Prodavam rezervni delovi za ANTminer miner majneri S19 S19pr

Rezervni delovi za ANTminer miner majneri S19 S19pr Antminer S19 co...


251 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 мар 23:55Rezervni delovi za ANTminer miner majneri S19 S17 T17

Prodavam novi delovi chipovi Antminer BM1397AG 29EUR/parce hash boa...


29 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

09 мар 23:54Prodavam 7rigovi 4gb/6gb moze i vo Crypto

Prodavam 7 rigovi 4gb/6gb 800€ po rig moze plakanje i vo Crypto USDT...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

06 мар 14:24Helium Miner PISCES P100 GATEWAY

Продавам нов Helium Miner PISCES P100 GATEWAY заедно со tp-link Gigab...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 мар 19:24Rigovi Shapphire RTX 580 8GB Special Edition

18x Rigovi so 6x Shapphire RTX 580 8GB Special Edition


990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

28 фев 13:00PLOCA ZA MINING RIG SO 6 I 8 KARTI

Imam razni ploci so moznost do 8 karti od 100 do 150 evra komplet so ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 фев 10:493x RIG RIGA RIGOVI SAPHIRE 4GB PO 6 KARTI

Rigovite rabotat super 1 Rig 500evra


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 фев 10:49Монажа и зголемување на профит на антминери, Скопје

- Правам монтажа на сите видови на минери: Antminer s9, l3+, t9+, t1...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 фев 19:28Fan Miner 120mm

Dellovi za mineri: Kabeli za napojuvanje za s9, l3+, itn, novi -- 30...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

11 фев 15:55Bitmain Antminer L3+

Se prodavaat 4 komada Antminer L3+ vo odlicna sostojba so originalni ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

08 фев 11:17Prodavam L3 Mineri

Prodavam 2 L3 Mineri rabotat bezprekorno dobro. Moze i zamena za Mob...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 фев 10:325x 3060Ti Mining Rig

5x 3060Ti Mining Hardware


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 јан 16:54OTKUP na RIGOVI

OTKUPUVAME rigovi . Ispratete sliki i specifikacija na VIBER.


10.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 јан 17:14Rig rigovi

Razlicni ceni Pisete inbox ili whats'up viber


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 дек 00:55Rig Sapphire 580 Nitro Plus 8gb

Prodavam rig Sapphire Nitro Plus 8gb 200 Mh/s Raboti tivko i bez rest...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

14 дек 09:33Prodavam Rig Amd Raedon 6800XT 16GB

Rig 6x6800XT 16GG PSU 2x750w Ploca Z 390 Gaming ETC 380Mh/s na 850w P...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 дек 19:25Mining rig 11x rx 580 8gb special edition

Mining rig 11x580 8gb spacion edition plavite karti kopa 350 mh/s sta...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 дек 01:45Helium ruter PISCES P100 OUTDOOR

Prodavam koristen outdoor helium ruter vo odlicna sostojba so vgraden...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 дек 12:16Odlicen Mining Rig 4x 3080ti *500mh/s!

Prodavam rig so najdobrite karti za kopanje! Rigot ima 3x asus rx 308...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 ное 14:47HELIUM MINER SENSECAP

Se prodavat SENSECAP M1 Helium Miner Hotspot - EU868 HNT Novi neotp...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

02 ное 10:07rtx 3070

novi doneseni od germania bez LHR


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 окт 10:39Rig 8 karicki 262MH

Stabilen 4x470 4x580


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

04 окт 00:21Prodavam antminer s17pro

Se prodava antminer s17pro. Stabilno raboti so 55th.Moze da se prover...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 окт 15:19Se Prodavat Maineri A1 Pro kopat Bitccoin Hitnooo

Se Prodavat Maineri A1 pro 4 komada Kopat Bittcoin Kupeni Novi Koris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 сеп 12:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам