Скопје Центар
                   
1979 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Asus Republic of Gamers Strix

Се продава екстра сочуван ASUS Republic of Gamers Strix GL703GS лапто...


49.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
59.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Rig SAPHIRE NITRO 4GB so 6 Karti

Se prodava eden rig Saphire nitro od 4gb so 6 karti. Rigot e vo odli...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 18:36SSD - Intel D3-S4510 Series 960 GB Solid State Drives

Enterprise SSD со исклучително голем животен век - 2 DWPD т.е 3504 T(...


140 €
или предлог цена
Денес 18:05A-Data 8TB HM800 External Hard Drive

Се продаваат надворешни хард дискови модел: A-Data HM800 капацитет: ...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:05WD My Book external Hard Drive 12 TB

Се продаваат надворешни хард дискови модел: WD My Book капацитет: 1...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:05RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.850 €
или предлог цена
Денес 17:57RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


2.900 €
или предлог цена
Денес 17:57MACBOOK PRO 2009 (13-inch)

Се продава максимално сочуван MacBook Pro 2009. Овој модел на MacBoo...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:56  НОВ ОГЛАС

Gaming PC moze zamena za Macbook

Maticna - -Msi 970 Gaming - Procesor - -Amd Fx 8350 Black Edition Oc...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:19Lenovo Ideapad i3 8th gen

Se prodava Lenovo Ideapad 330-15IKB Type 81DE. Laptopot e vo perfekt...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:52Nokia T20 3/32GB Wifi Tablet 10.4 + 128gb SSD + Case

Одличен таблет за гледање видеа, читање, сурфање и слично. Димензиј...


8.900 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
10.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 14:18Monitor 19 samsung

Ispraven monitor 19 samsung, so dvata kabli. Cena fiksno 800 denari T...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Денес 14:10Profesionalen softver bez ednokraten nadomest

Profesionalen softver 1.Korisnici: Apteki, prodavnici, restorani, g...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 13:58Bitmain Antminer S19 Pro 110 TH

Продавам Bitmain Antminer S19 Pro 110 TH. Најмоќниот мајнер за Bitco...


2.300 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.820 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:10Asus Republic of Gamers Strix

Се продава екстра сочуван ASUS Republic of Gamers Strix GL703GS лапто...


49.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
59.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00ASUS RX560-O4G EVO

Video kartata ne e mnogu koristena za igri i e vo odlicna sostojba


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Otkupuvam Novi i polovni laptopovi rasipani otkup na laptop

Vrsime otkup i zamena na laptopi Kupuvame novi i polovni laptopi. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:33Nov Laptop Dell Latitude Core i5, 16GB Ram, mnogu jak evtino

Se prodava Laptop Dell Latitude e5470 socuvan kako nov. Mnogu jak i b...


14.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
20.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:14Ekstra ceni za toneri !!!

Prodazba na toneri , komatibilni toneri po ekstra ceni so vrven kval...


550 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:06PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 11:21Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na LEGALEN WINDOWS I OFFICE kako i site p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 10:04Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X

Се продава графичка карта Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDD...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Денес 09:48iPad mini 1

Ipad mini 1 16gb so sim slot, vo odlicna sostojba. Posledna verzija n...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 09:41HDD DELL EMC Exos X16 12TB

Се продаваат 3 DELL EMC Exos X16 12TB користени околу 1 месец. *ценат...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:40DELL EMC Exos X16 12TB

Се продаваат 3 DELL EMC Exos X16 12TB користени околу 1 месец. *ценат...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:40Gaming PC - Ryzen 5 2600/1070 Ti/ 16GB/250GB SSD/500GB HDD

Се продава Gaming PC со следниве компоненти: CASE: Cooler Master HAF...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 00:25  НОВ ОГЛАС

RIG - РИГ со 6 графички 6800 XT RED DEVIL

Продавам риг со 6 графички 6800 XT RED DEVIL, AMD нова матична, корис...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:15Wacom Cintiq 22

Wacom Cintiq 22 https://estore.wacom.com/en-US/wacom-cintiq-22-dtk...


50.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 22:37  НОВ ОГЛАС

ASUS-ROG Strix

ASUS-Rog/Scar lll (2021)


80.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:27  НОВ ОГЛАС

Lenovo docking station

Prodavm 2 doking station za Lenovo. Odgovara na x220, t440....


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Вчера 20:23MacBook Pro 13" 2011 i5, 250GB SSD, 8GB RAM

Продавам перфектно сочуван MacBook Pro. Работи брзо и беспрекорно. ...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:12Razer Basilisk HyperSpeed Wireless Gaming Mouse

Bukvalno kako nov, koristen e samo 1 mesec.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52Se prodava

Se prodava desktop kompjuter, so philips 19inc.mo nitor so gratis tas...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:14EIZO CRT Monitori

Prodavam dva isti CRT EIZO 19" incni monitori. Odlicna slika, ne otv...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:46eMenu - Електронско мени со генериран QR-код

Во време на светска финансиска и економска криза, во пост-пандемиска ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 13:50HP Elite 800 G2SFF PC

Desktop Computer HP Elite 800 G2 Sff PC Inter Core5 -6500 8 Ram 2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:46Usb webcam full HD 1080 p

Cyclops usb vebkamera, kupena e od Anhoch lanskata godina, ne e kor...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44SSD Novi Samsung 870 Evo 250gb

Application - Client PCs Capacity - 250 GB (1 GB=1 Billion byte by ID...


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 09:53Меморија 2 плочки x 2GB DDR3 1333MHz

4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 меморија ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 23:52Instaliram IGRI . Za Site PC ' s (kompjuteri)

Instaliram IGRI za site kompjuteri. Pisete na VIBER BROJ - 077 53...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 19:50Продавам lcd Монитори

Продавам lcd Монитори 17". Исправни и сервисно проверени. Можна у...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 МКД
25 мар 16:40Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам