Кавадарци
                   
2862 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gumi Semita Suv 225/55/17 od Jeep odgovarat i na kola

Gumite se dosta zacuvani bez ostetuvanja nitu krivi,nema puknatini le...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
17 мар 17:06Промовирано

CERADA KOEGEL

SE PRODAVA POLUPRIKOLKA CERADA KOEGEL 2008GOD, REGISTRIRANA DO 28.10....


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

16 мар 09:44Промовирано

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:48Промовирано

Bandazi 17 bmw orginal od f30 luxury so novi gumi

Bandazite se 5x120 odgovarat na poveke modeli extra kako novi so novi...


Денес 17:45Bandazi 17ki BSA 4X100 I 4X108

Dobri bandazi odgovaraat na poveke marki i modeli 17ki 7j et35


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:45Prodavam Atomizer prskalica kranjska so kardan

Prskalicata e stara 6 godini , no e mnogu malku koristena povekje ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Денес 17:16СЕ ПРОДАВА ЛАДА НИВА 1.7

Ладата е во одлична состојба со нови гуми


2.980 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:05OPEL CORSA 1.3cdti Ecoflex 2011god

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI Godina:2011 Gorivo:Dizel; Motor:1.3 CDTI...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:03Страници за тракторска приколка

Страници за тракторска приколка Инфо: 078305349


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 16:59Fiat Scudo 2.0 Multijet 2010

Се продава патничко возило Fiat Scudo 2.0 Multijet, 2010 година. Реги...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 16:43Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini.Voziloto ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22Opel Corsa 1.2

Se prodava opel corsa 1.2 benzin 1998 godina, registirana do avgust m...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:19Купувам автомобил бензин- плин

Купувам автомобил до 66 кв. во исправна состојба до 1500 евра. Дај...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:02VOLVO 440 E5

Volvo 440 .Euro 5 2008 god. ADR Vo odlicna sostojba 070 30026...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:55RENO MASTER

Reno Master 2.3 2011 god. Termoking. O70 300268 071400268


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 15:55Traktorski bandash

Bandash za 539 imt


По Договор
или предлог цена
Денес 15:55Traktorski gumi

12.4-32 8 Polovni vo perfektna sostojba zaednoso bandash 2 komada.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 15:53Prodavam polovni gumi M S Bridgestone 225/65/17

Prodavam polovni gumi Bridgestone M S 225/65/17 site se ista shara ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:39Se prodava Citroen C4 1.6HDI 80kw/109ks

Se prodava Citroen C4 1.6HDI dizel 2004g.Registriran do 05.2023g.Kola...


2.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:30TCM Triplex 1.5ton Viluskar/Viljuskar Benzin

Se prodava TCM Viluskar 1.5ton,Viluskarot e so Nissan benzinski motor...


Денес 15:22Skoda Yeti 2.0TDI -12

Se prodava Skoda Yeti proizvedena 2012 godina so izminati 208.000 ilj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:22ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:16So ful oprema ekstra sostojba

Vtor sopstvenik kupeno od automakedonija bez udari enterierno socuvan...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:02SUZUKI SX4 1.6i 120 KS 4*4 2010 GODINA (EURO5) UNIKAT !!!

UNIKAT!!! PREKRASEN URBAN TERENEC 2010 GO...


6.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:38MERCEDES BENZ C 200 BLUETEC 2015 GODINA

Kolata e maksimalno zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduv...


22.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.800 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:38FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


6.790 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:38CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:37CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA UNIKATEN !!! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:37CITROEN C5 TOURER 1.6 HDI 110 KS 2009 GODINA REGISTRIRAN

CITROEN C5 TOURER 1.6 HDI 110 KS 2009 GODINA REGISTRIR...


5.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:29VW GOLF VII 1.6 TDI 2014 FULL OPREMA

Prodavam Golf VII Comfort Line 1.6 tdi 110 konja. Plateni site davack...


11.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:49OPEL ASCONA OLDTIMER

Voziloto e maksimalno zacuvano vo ispravna sostojba, vtor sopstvenik,...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:08REBRAST KAIS Renault Clio Megane Laguna Scenic

Rebrast kais so vodna pumpa za Renault Clio Megane Laguna Scenic 1 6 ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Pezo

Pezo 206 1.9 dizel Registrirano servisirano novi gumi ekstra cena z...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Golf 3 1.8 benzin plin atest

Se prodava golf 3 1.8 benzin plin Registrirana e do krajot na 7mi me...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro

075 680 225


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00DISKOVI TOYOTA AVENSIS 2003-2009

Diskovi za toyota avensis od 2003 do 2009


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 12:57  НОВ ОГЛАС

DISKOVI ZADNI FIAT OPEL CHEVROLET

DISKOVI ZADNI FIAT OPEL CHEVROLET


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

DISKOVI ZADNI AUDI a3 golf6 caddy

Diskovi zadni za audi a3 golf 6 caddy


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

DISKOVI MERCEDES C KLASSA W202

Diskovi za mercedes c klassa w202 novi


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza - 1.2tdi 75ks 2012 (euro5)

Uvoz holandija Top sostojba


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:49Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:49Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам