Кавадарци
                   
1001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:31Промовирано

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:40Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Toyota Corolla 1984 oldtimer

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:39Kia Sportage 2.0 crdi 4wd

Kia Sportage 2.0 crdi 4wd odlicna sostojba, registriran, servisiran, ...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:39LANCIA MUSA 1.3 multijet 2010 godina (Euro 5 facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:13Купувам автомобил бензин- плин

Купувам автомобил до 66 кв. во исправна состојба до 1500 евра. Дај...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:42OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 GOD FULL SERVISNA KNISKA NOVA KOLA

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW PROIZVEDENA 2012 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:39MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:39OPEL CORSA D 1.3 multijet ECOFLEX 08 GOD FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2008 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:38KIA CEED 1.6 CRDI 07 GOD FULL NOVA

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2007 GOD 1.6 CRDI 66 KW SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:38OPEL.ASTRA SW 1.7 CDTI 07 GOD COSMO FULL

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:38OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:38FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:38RENAULT CLIO 1.2I 54 KS 1995 GOD ODLICNO

REG


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:37  НОВ ОГЛАС

Range Rover Sport 3.0 hse 2010

Se prodava Range Rover sport 3.0 hse 2010godina vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:35  НОВ ОГЛАС

Fiat doblo maxi 2.0 multijet 2012g

Servis napraven odlicni gumi registrirano do 6.23g


340.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:22Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1998 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:49Hyundai I 20 2012

Hyundai I20 - 2012 1.2 BENZIN Одличен мал градски автомобил со про...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:36GOLF 5 1.9 TDI 2007 GOD

GOLF 5 1.9 TDI 2007 GOD SEGA UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI SITE DAVA...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:44MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR

MERCEDES SLK - 200 KOMPRESOR 2005 - GODINA. 185.000 - KM. KLIMA,...


9.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:44MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR KABRIO

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR KABRIO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLETNA OPREM...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:43AUDI A6 2.0 2005 GOD

AUDI A 6. 2.0. 2005 - Godina


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:43Pezo - 307 CC Kabrio 2006 - Godina

Pezo - 307 CC DIZEL KABRIOLET 2006 - Godina 136 - konja.Klimaauto...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:43PEUGEOT 307 CABRIO

PEUGEOT 307 CABRIOLET UL OPREMA BENZINEZ PLUS IMA. FABRICKI PLIN VG...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:42PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL

PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL 2007 GOD KLIMA ALUMINIUMSKI BANDAZI 19...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:42MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 173 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:42VOLVO S 40 2.0 DIESEL

VOLVO S 40 2.0 DIZEL GOD 2004 AVTOMATSKA KLIMA CD TEMPOMAT SIST...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:41MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 350 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:41FORD MONDEO 2002 GOD

FORD MONDEO TDCI GHIA 2002 GOD AVOTMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI BANDA...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:40VOLVO S 40 1.6 DIESEL

VOLVO S40 1.6 DIZEL GOD 2005 UVEZENA OD GERMANIJA


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:40Fiat 500

1.2 Benzin Usb Fabricni zatemneti stakla Komandi na volan El. Re...


5.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:24CRYSLER 2.2 DIZEL chrysler

Crysler 2.2 dizel 2002 god 240000 km Full oprema Registriran do...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:19OPEL INSIGNIA 2010 2.0 CDTI COSMO,NAVI

Full oprema, Bi-Xenon svetla (auto), kozheni sedista, klimatronik, pa...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Punto Evo 1.3 m- jet 2010/11 euro 5 motor

Prekrasno gradsko vozilo so niska potrosuvack Mnogu socuvano kako vn...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:17Seat Ibiza 1.2tdi 75ks 2012 (euro5)

Se prodava Seat ibiza 1.2tdi 75ks 2012 godina so pominati 155000km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

Ford escord 1.8td

Se prodava cel za delovi, motor i menjac odlicni, klima, elektrika na...


600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:52GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIC

Moze zamena Se prodava Golf V 2005 godina REGISTRACIJA DO 19.12.202...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:00Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks 2008god

Kolata e vo mnogu dobra sostojba, plateni davacki do registracija


3.890 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:38Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:18RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:18FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:16Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам