4234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Exeo 2.0tdi 143ks 2010god

Kolata e uvezena od Swiss so najvisoko nivo na oprema koza greaci vo ...


7.150 €
или предлог цена
Вчера 21:57Промовирано

VW POLO 1.2 TDI 2011g

VW Polo SPORT 1.2tdi 75ks Колата е одлична во супер состојба Регист...


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
20 јан 10:54Промовирано

BMW E90 335d

Возило: BMW E90 335d 286 KS Година: 2009 • Километри: 205.000km...


15.000 €
или предлог цена
22 јан 18:56Промовирано

Volvo FH 420 EEV 2011 god

Volvo 420 euro 5 EEV 2011 godina - mega so prateka osovina automatski...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.223.023 €
Велес

Камиони

Денес 10:15Fiat punto 1.2benz. Klima registriran 06-23

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana i servisirana so novi gum...


2.450 €
или предлог цена
Денес 09:59Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:100...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:54Renault SCENIC 1.9 dci(panorama krov)

Тел.за контакт 076 228 903 God. na proizvodstvo 2006 6 brzini 2...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Денес 09:49OPEL AGILA 1.3 CDTI 2009god. PERFEKTNA

🔥OPEL AGILA 1.3CDTI 75KS.55KW.PERFEKTNA SOSTOJBA SO POMINATI 127478K...


3.899 €
или предлог цена
Денес 09:49Honda Civic 2.2 ctdi

Honda Civic 2.2 ctdi 140ks 2006 god, registrirana do 12-2023. Od opr...


5.200 €
или предлог цена
Денес 09:41Prodavam beogradski original dvobrazden plug

Se prodava ili menuva za trobrazden plug


5 €
или предлог цена
Денес 09:39Tanjiraca

Se prodava nova tanjiraca Edna's upotrebena ili zamena za kola


12 €
или предлог цена
Денес 09:39Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton,4 novi gumi,garazir...


14.900 €
или предлог цена
Денес 09:10Korsa c 1.0

Korsata e vo odlicna sostojba 2 gazda Klima. elektrika na stakla.cen...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Денес 09:10BMW 320 GT SPORT

BMW 320GT SPORT paket 135KW 8g-tronic 2014g.Vo odlicna sostojba.Regis...


21.500 €
или предлог цена
Денес 09:03ALFA 147 1.9 JTD 2004G 103 KW 6 BRZINI FULL SE ISPRAVNO

napraven servis na prednica komplet 200 e napraven servis kaisi zat...


1.500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.950 €
Денес 09:00FORD FIESTA 1.4 TDCi 68ks 2010g. Reg do 08.2023g. Klima.

FORD FIESTA 1.4 TDCi 68ks 2010god. Reg do 20.08.2023g. EURO 5. KLIMAT...


4.650 €
или предлог цена
Денес 08:54  НОВ ОГЛАС

Citroen xsara 1.9TD delovi

1999god Nemam kvaki.zaden trap.turbo.farovi.preden branik.perki.haub...


50 €
или предлог цена
Денес 08:51plugovi

077520469


1 €
или предлог цена
Денес 08:51bmw bandazi 19ki

dva bandazi treba da se ispravaat 8.5j et20 bez gumi 078322606


100 €
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 08:51Vlecna sluzba JOVICA Veles 24/7

Rabotime 24/7 vlecna sluzba Jovica vulkanizer VELES ... po najpovolni...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 07:22Детско седиште за во автомобил

Се продава детско седиште за во автомобил, користено една година.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:56Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 22:49Se prodavaat 2 gumi par 14ki m+s odlicni

Se prodavaat 2 gumi 14ki 175 65 14 Made in Slovenia Cena 2000dena...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05Seat Exeo 2.0tdi 143ks 2010god

Kolata e uvezena od Swiss so najvisoko nivo na oprema koza greaci vo ...


7.150 €
или предлог цена
Вчера 21:57CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.600 €
Вчера 21:46DELOVI ZA SKTERI

Novi i polovni delovi za site skuteri ,,NAJDOBRI CENI , ZA POVEKE SL...


Вчера 21:26VITARA ili S-CROSS

Kupuvam vozilo SUZUKI VITARA ili S-CROSS kupeno od salon vo Makedonij...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:58Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba registorano zelen karton vr...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:47  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.2 Registrirano

Prodavam Fiat Punto 1999 Godina 1.2 44Kw Registrirano do 07.2023 O...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 20:40  НОВ ОГЛАС

Pirelli Scorpion Verde All season 235/65/19

Две гуми Pirelli Scorpion Verde All season 235/65/19 Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:31Pirelli Scorpion Winter 275/45/21

Се продаваат 3 гуми Pirelli Scorpion Winter 275/45/21. Имам и четврта...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:31Mercedes Vaneo 1.7cdi

Mercedes Vaneo 2002god 1.7cdi 66kw Reg.do 04.2023 Ac Klima Greaci na ...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 20:28  НОВ ОГЛАС

Kopce za retrovizor Vw golf passat jetta tiguan

Kopce za retrovizori Vw golf 5 I 6 2006-2013 Vw Jetta 200...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26MERCEDES C200

Se prodava Mercedes C200 2002 god vo odlicna sostojba, aluminski band...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 20:24Bandazi 5x114 15

Se prodavaat 4 celicni bandazi 5x114 R-15 Moze zamena za 5×1...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Вчера 20:24Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba * kolata e ogrebana so kluc na vratite


50.000 €
или предлог цена
Вчера 20:08BMW F10 VOLAN SO VIBRACII

ekstra sostojba


300 €
или предлог цена
Вчера 19:40BMW F10 18" 5X120 ORIGINAL BANDAZI SO NOVI LETNI GUMI

ekstra sostojba


Вчера 19:40Reno Master 2.5DCI !!!!!

Renault Master 2.5DCi 2007god reg vo odlicna sostojba povekje informa...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:40ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,kompletno e za resta...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 19:35Kutija za Digalka i kluc za Pezo 407

Se prodava kutija za Digalka i kluc za Pezo 407..Za podetalno na tele...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 19:33  НОВ ОГЛАС

Bandasi za Golf Audi 17 ,5x112

Bandasi za Golf Audi 17 5.112 so dve letni i dve simski gumi Bandasi...


Вчера 19:10Ford mondeo 2.0 tddi

Broj 076 236 809


1.850 €
или предлог цена
Вчера 18:47Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам