725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава стан во 8ми Ноември

Се продава стан во 8ми Ноември 64 m2 + 7 m2 подрум. Може да се купи н...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 20:08Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 19:39Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 19:07  НОВ ОГЛАС

Стан во населба 8ми ноември

Се продава реновиран стан на 4ти спрат во населба 8ми ноември. Цен...


50.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:19  НОВ ОГЛАС

Se IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava stan vo naselba 8mi Noemvri. Stanot e soodvetno namesten. ...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:35Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Garaza

Se prodava garaza vednas do angeles


7.000 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

Stan , baraka..

..Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , tr...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Штип

Станови

Денес 10:16prodavam zemjishte

prodavam zemjishte Kavakliski rid i Chamlak


6.500 €
или предлог цена
Денес 08:21Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:13Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:13Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 20:46Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


23.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
24.000 €
Вчера 18:09IMOT-VIKENDICA

Se prodava prekrasen imot na 8-mi kilometar STIP. Informacii SAMO na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:02Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
Вчера 15:14Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:51ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:33DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:28Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

Вчера 13:56SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Вчера 11:53Se prodava stan

Se prodava stan vo naselba senjak, ul 5ta Partiska Konferencija 13/12...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:31Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 240 m2. I dvorno mes...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:03СЕ ИЗДАВА

Се издава комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градот в...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:52gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:57Ekstra apartman

Se izdava stan vo centarot na gradot . Stanot e opremen so site apar...


8 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:14Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:33Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
27 јан 19:38NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
27 јан 16:45Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
27 јан 16:35Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
27 јан 15:15Se izdava soba na prizemje

Se izdava soba so kujnicka i gratis kablovska na prizemje od kuka vo ...


60 €
или предлог цена
Штип

Соби

27 јан 14:47Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
27 јан 14:46Kukja vo priroda

Kukja-vikendica, struja, Voda, odlicen pristap. Atraktivna lokacija. ...


1 €
или предлог цена
27 јан 13:58Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci na glavniot pat. (Prvata kukj...


33.333 €
или предлог цена
27 јан 13:29KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
27 јан 12:53Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
27 јан 11:13Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 јан 10:44Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
27 јан 08:36Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам