Струга
                           
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава луксузен АПАРТМАН

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езер...


50 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 20:51Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 20:51Kupuvam nov stan do 55m2 Struga/Ohrid!

Kupuvam stan vo nova gradba 55-60 m2 ili kukja vo okolina na Struga/O...


45.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.100 €
Струга

Станови

Вчера 12:11SE IZDAVA/ PRODAVA DUKJAN

Se izdava/prodava dukjan na prizemje vo nova zgrada kaj srednoto ucil...


999 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 12:11Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:44Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
Вчера 10:44Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Вчера 09:53Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 07:11Luksuzen stan so pogled na ezero!

Stanot e celosno opremen so mebel i se naoga vo centralno podracje! ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 окт 23:27Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 окт 19:19Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

04 окт 13:19Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

04 окт 13:19Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

04 окт 13:19Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
04 окт 09:51Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
04 окт 09:51Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


140 €
или предлог цена
04 окт 08:45Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 08:23Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 окт 23:23КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 окт 22:03ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 окт 22:03Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

03 окт 21:20SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
03 окт 13:25СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
03 окт 12:45СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
03 окт 12:45СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
03 окт 12:45SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
03 окт 10:25Издавам стан

Се издава нов целосно опремен стан во Струга. Станот се наоѓа во нови...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 17:38Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 окт 17:31Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 16:25PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
02 окт 16:19Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

02 окт 13:14Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren, komforen stan na prekrasna lokacija vo Ezerski Lozja, 5 ...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 13:00Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
02 окт 07:32plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


19 €
или предлог цена
01 окт 13:40Se izdavaat garsonjera vo Struga

Se izdava garsonjera vo centarot na Struga


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 13:00Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 09:13NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 08:18Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 МКД
Струга

Станови

30 сеп 19:08Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 16:09Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам