Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DYNACORD CORUS EVOLUTION SUB 1.18

SE PRODAVA BASOVI DYNACORD CORUS EVOLUTION SUB 1.18 VO EXTRA SOSTOJ...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 06:29  НОВ ОГЛАС

Snagator 2 x 300w

Jako pojacalo 2x300w


160 €
или предлог цена
15 ное 10:16IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
15 ное 10:16Se Prodava Snagator Clayton CA 4 Vo ispravna Sostojba

Se prodava Snagator Clayton Ca 4 Vo Ispravna Sostojba donesen od Germ...


350 €
или предлог цена
13 ное 17:54Lem

Dobra e ima efekti 4 x 120 w skrseni potenciometri funkcionira se


150 €
или предлог цена
02 ное 22:44DYNACORD FE15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


520 €
или предлог цена
28 окт 10:07ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
14 окт 08:30DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
02 окт 09:02YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA.

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot ...


220 €
или предлог цена
27 сеп 09:28Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
08 сеп 09:07Harman/kardon

Se prodava pojacalo’saraund system od Brendot “harman/kardon” vo besp...


1 €
или предлог цена
13 мај 11:07Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36SOLTON TROSISTEMSKI

OVA E ZVUCKA POSTAR MODEL NO SO ODLICEN TON I JACINA SAMO 8 SE JBL OR...


350 €
или предлог цена
02 мар 20:00Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56BELL C2.200 12ki

za poveke info javete se na ovoj broj 075577090


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:55Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)

Midi Recorder i Player Roland MC-50 mk 2 (kako nov, prv kupuvach so k...


147 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
175 €
21 окт 19:28Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Karaoke zvucni 2x12" MESE NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici MESE 2X12inch. Mnogu mokjen i cist...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:35Karaoke zvucnik MESE 15" NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w Mnogu jak cist mokj...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:30JVC DEK I EKVILAJZER KENWOOD

dek za kaseti i ekvilajzer ispravno se


70 €
или предлог цена
12 фев 23:53Prodavam mikseta pez kable samo

Prodavam mikseta pez kable samo


По Договор
или предлог цена
10 дек 09:56Zvucnici ***KARAOKE*** ***NOVI**

Se prodavaat karaoke zvucnici novi 15'' inch so odlicen kvalitet cist...


По Договор
или предлог цена
15 мај 16:28Karaoke zvucnici 15'' (bluetooth zvucnik)

Se prodavaat zvucnici karaoke so dva mikrofona. Mnogu jaki zvucnici s...


8.000 МКД
или предлог цена
23 фев 15:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам