Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
03 фев 09:35DYNACORD FE15.2 400W

SE PRODAVA DYNACORD FE-15.2 400W ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI FA...


520 €
или предлог цена
31 јан 08:16pojacalo i mikseta

pojacalo mikser


160 €
или предлог цена
21 јан 14:30Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
12 јан 19:45DYNACORD 600-3 NOVA

SE PRODAVA. MIKSETA DYNACORD 600-3 2X1000WATTI KUPENA NOVA 2021GODINA...


1.650 €
или предлог цена
06 јан 10:56IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
02 јан 23:35Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
13 дек 23:53ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
04 дек 08:33Se Prodava Snagator Clayton CA 4 Vo ispravna Sostojba

Se prodava Snagator Clayton Ca 4 Vo Ispravna Sostojba donesen od Germ...


350 €
или предлог цена
13 ное 17:54Harman/kardon

Se prodava pojacalo’saraund system od Brendot “harman/kardon” vo besp...


1 €
или предлог цена
13 мај 11:07Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56BELL C2.200 12ki

za poveke info javete se na ovoj broj 075577090


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:55Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)

Midi Recorder i Player Roland MC-50 mk 2 (kako nov, prv kupuvach so k...


147 €
или предлог цена
21 окт 19:28Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Karaoke zvucni 2x12" MESE NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici MESE 2X12inch. Mnogu mokjen i cist...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:35Karaoke zvucnik MESE 15" NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w Mnogu jak cist mokj...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:30JVC DEK I EKVILAJZER KENWOOD

dek za kaseti i ekvilajzer ispravno se


70 €
или предлог цена
12 фев 23:53Prodavam mikseta pez kable samo

Prodavam mikseta pez kable samo


По Договор
или предлог цена
10 дек 09:56Zvucnici ***KARAOKE*** ***NOVI**

Se prodavaat karaoke zvucnici novi 15'' inch so odlicen kvalitet cist...


По Договор
или предлог цена
15 мај 16:28Karaoke zvucnici 15'' (bluetooth zvucnik)

Se prodavaat zvucnici karaoke so dva mikrofona. Mnogu jaki zvucnici s...


8.000 МКД
или предлог цена
23 фев 15:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам