Скопје Центар
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:07Prodavam tocak MAX Hoonigan

Prodavam tocak max hoonigan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:42Hitno Evtino kvaliteten velosiped od Germanija

Хитно Евтино, поради селидба, квалитетен велосипед ( Shadou Logan 720...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:07MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. On Sale

Se prodava MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. so acera i altus prenos, ...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

DETSKI VELOSIPED PLASMA BOOSTER 24"

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e mnogu ma...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:45MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. On Sale

Se prodava MTB Cube Aim 29er ram M 17 inch. so acera i altus prenos, ...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:14PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATIO...


15.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:00Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:22Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:53Tocaci povolno

Polovni tocaci. Popust ako se zemat dva ili poveke tocaci.


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:52Cube Reaction GTC SL

Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan,tezok 10kg, bez dodatni vlozuva...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:57velosiped canonndale quick 4 2020

Canonndale quick 4 od 2020, 3x9 brzini, bez ostetuvanja. Golemina M z...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 08:49Novvv Bianchi Kuma

Se prodava Bianchi kuma, bez grepka Velicina L/XL Full shimano deore...


580 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:33Se prodava Merida matts 20

Se prodava Merida matts 20, kupen nov vo bike market, vo extra sostoj...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:33Se prodava GIANT Ravel kako nov!!!

Velicina L 29 trkala Full shimano ALIVIO Hidraulika disc kocnici Kak...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32City -trekkung bike BULLS

Se prodava city-trekking bike BULLS, KAKO NOV!!! M/L velicina 3x7...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32FOCUS

Alu ram M velicina 3x7 brzini Shimano acera Pogon SUNTOUR Amortizer S...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 фев 07:32velosiped ubav

prodavam velosiped vo odlicna sostojba , aluminiumski ram


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 21:05VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 19:50Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 17:02FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 16:12CAPRIOLO LEVEL 9.3 NOVI VELOSIPEDI !!!

Se prodavaat novi Capriolo Level 9.3 So 2 godini garancija, 29 Guma ...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 16:04Velosiped/Tocak

Velodiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 15:28MS ENERGY ELECTRON E1

Potpolno nov,neupotrebuvan


47.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
50.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 14:57KACIGA ZA VELOSIPEDISTI

NOVI KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm Tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:06CANYON 26

Koristen planinski tocak CANYON golemina 26 inci tel 075 248 405


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05INTERBIKE MOLNA

INTERBIKE MOLNA velosiped kako nov so originalna fabricka oprema Shim...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05CENTURION ROAD BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:05FIXIE SINGLE SPEED

KORISTEN ORIGINALEN SO KVALITETNI DELOVI tel 075 248 405


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04RAMKA ZA ROAD BIKE

Aluminiumska ramka za road bike dimenzija 57-58 tel 075 248 405


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04VOLAN ZA VELOSIPED

NOV VOLAN ZA VELOSIPED 700 MM CENA 700 DEN. 800 MM CENA 800 DEN. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04KACIGA ZA VELOSIPED

NOVU KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04MONGOOSE TYAX COMP

VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 09:04E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 07:44E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 фев 07:44SPECIALIZED HARDROCK EN14766

Prodavam Specialized Hardrock EN14766 https://bikeindex.org/bikes/...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 21:22Specialized Rockhopper Sport 29" size M

Се продава Specialized Rockhopper Sport тркала 29" величина M опр...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 21:09Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 18:30NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 16:31Bianchi, Campagnolo

Bianchi - реплика Големина на рам 57cm Campagnolo 980 - заден мен...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 фев 11:31Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам