Струга
                           
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:57PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:44Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:14  НОВ ОГЛАС

Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


155.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava Deloven objekt struga

Se izdava Deloven objekt Magacin vo industriakata zona vo Struga.Obje...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:52Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Вчера 08:46Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 08:36Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:34Stan vo elitna naselba ezerski lozja

Stanot nee vselen do sega.


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

25 ное 23:51PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
25 ное 21:42Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...


1 €
или предлог цена
25 ное 21:33SE PRODAVA PLLAC VO STRUGA 200m OT NABIZI

SE PRODAVAT PLLAC BLIZU DO NABIZI VO HLLAVNIOT PAT PLACOT E SO DOLU...


100 €
или предлог цена
25 ное 20:55Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
25 ное 15:23se prodava zemjishte

se prodava zemjishte zad ambulantata vo selo Livada. kvadratura 4100k...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 16:58niva vo selo livada

zemjiste od 4100km2 sred selo livada. 12evra po m2. cenata e fiksa. p...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 16:58Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
24 ное 16:30Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

24 ное 14:52Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

24 ное 14:52Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

24 ное 14:51Se prodava stan vo Struga

Se prodava stan so povrsina 58m2 vo Struga.Se naogja na prizemje vo z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

24 ное 14:51Shitet pllac 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge

Shitet pllac prej 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro p...


24.000 €
или предлог цена
24 ное 14:51Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:25Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 13:23Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


130.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 ное 11:22Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

23 ное 09:42APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 ное 18:01Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
22 ное 09:37PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
22 ное 08:49Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 ное 20:36Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
21 ное 19:36Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 ное 19:36Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 ное 13:47SE IZDAVA/ PRODAVA DUKJAN

Se izdava/prodava dukjan na prizemje vo nova zgrada kaj srednoto ucil...


999 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

21 ное 13:28STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 ное 13:28Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
21 ное 10:43Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
21 ное 10:43Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

21 ное 10:05Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

20 ное 23:33Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

20 ное 14:33Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам