1073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Промовирано

караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
19 ное 12:13Промовирано

Kabli za zvucnici 1.5m

Kabli za zvucnici 1.5m


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Harmonika Weltmeister Meteor PERFEKTNA

Се продава хармоника: • Weltmeister Meteor • 👌 Хармониката е во бесп...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 14:26  НОВ ОГЛАС

Детски хармоники/ Detski harmoniki

🕺 Идеален поклон за вашите најмили - Сите хармоники се во потполно ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 11:51Harmonika Weltmeister Stella SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Хармониката е во по...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 11:51Harmonika Weltmeister Stella

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во беспрекорна сотојб...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 11:51Синтизајзер YAMAHA E313 silver Perfektna sostojba

Синтизајзер YAMAHA E313 Odlicen model Potpolno ispraven , povekje o...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:31MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ

Осум канален миксер, никогаш не користен!


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 09:09Звучни кутии RCF TEENS1

RCF TEENS1 Звучни кутии


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:09Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 08:37STALAK ZA GITARA

NOV STALAK ZA DRZENJE GITARA NA ZID BUKOVO DRVO SO METAL, CENA 1800 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 02:02Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во потполно исправн...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 ное 18:54Најдобрите италијански каишки за хармоника

✨️Премиум италијански каишки за хармоника ✨️ 🇮🇹 Произведени во нај...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 ное 18:53Les Paul STAG model L-250

Prodavam odlicno socuvana, i potpolno funkcionalna el. gitara STAG, o...


10.500 МКД
или предлог цена
29 ное 17:31Gitarsko pojacalp C.GIANT 27 W.

Odlicno pojacalo za pocetnici, no i za napredni muzicari. Se e isprav...


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 17:20Gitarsko pojacalo Marshal PARK 40 W.

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo, koe e napraveno vo Marshalovata...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 15:40Ozvucena akustucna gitara ASTER

Gitarata e maksimalno socuvana, bez nikakvi tragi na upotreba.Zvuci p...


9.500 МКД
или предлог цена
29 ное 15:34Gitarsko pojacaloWENBERGER 15 W.

Prodavam odlicno socuvano, i potpolno ispravno gitarsko pojacalo.


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 15:26Korejska el. gitara MARATON

Prodavam odlicna el. gitara od korejsko proizvodstvo. Gitarata e reci...


9.500 МКД
или предлог цена
29 ное 15:19Profesionalni ranci za harmonika!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izrabote...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 ное 14:37Digital Piano YAMAHA Clavinova CVP-605 Клавир Пиано Klavir

YAMAHA Digital Piano Clavinova CVP-605 Цена: 3.999,- евра Месечна ...


3.999 €
или предлог цена
28 ное 22:34C. BECHSTEIN B-116 Piano Klavir Пиано Пијано Пијанино Клавир

C. BECHSTEIN B-116 Premium Upright Piano Made in Germany Цена: 5.9...


5.999 €
или предлог цена
28 ное 22:33Piano Sauter S-118 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

Пијанино SAUTER S-118 Premium Upright Piano (Made in Germany) Цена...


2.999 €
или предлог цена
28 ное 22:33SCHIMMEL Custom Piano Klavir Пијано Пиано Клвир

SCHIMMEL Custom Made 🎹 Retro Upright Piano 🎹 Made in Germany Цен...


7.999 €
или предлог цена
28 ное 22:32Profesionalni ranci za site vidovi harmoniki!!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izraboten...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 ное 13:55Harmonika Weltmeister Serino SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌Во потполно исправна с...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 ное 13:55iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

28 ное 07:13Alesis VI61 midi keyboard

'Alesis VI61' миди клавијатура, користена само во домашно студио, зач...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

28 ное 05:29Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

28 ное 03:50KARAOKE PRODAVAM NOVO. 2×12 INCI

PRODAVAM KATAOKE NOVO 2×12 INCI PERFEKTNO ZA ZABAVA I ZURKI 0...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

27 ное 20:21Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 18:30ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
25 ное 20:57KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
25 ное 11:44Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
25 ное 10:27Angliska akusticna gitara H/H

Prodavam odlicno socuvana, recisi nova akusticna gitara od anglisko p...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
25 ное 10:27Akusticna Gitara Muzicka naklada Zagreb

Prodavam odlicno socivana ,mnogu kvalitetna akusticna gitara od bivsa...


3.500 МКД
или предлог цена
25 ное 10:26Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura KOR ... NOV !

Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura ! NOV ne koristen ! Il...


70 €
или предлог цена
25 ное 09:43Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
25 ное 09:01Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas

Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas za key wo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

25 ное 08:59Marantz (slim serija) + Mission zvucnici

Marantz (slim) serija SR1040 reciver + CD SR1020 + zvucnici Mission ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

24 ное 15:22Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам