706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vednas do market Tus. O...


1 €
или предлог цена
02 ное 17:46Промовирано

Горно Мало

Се продава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А - ул.Иво Лола Р...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 22:39Се издава самостоен спрат од куќа

Se baraat edna ili dve cimerki. Stanot e vo poseben kat od kukja vo ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:47Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50Се продава фарма

Се продава фарма за свињи во Чардаклија-Штип.Објектот е со површина о...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 16:31Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
Вчера 15:35Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Вчера 15:05Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 14:24SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 14:00IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:50Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава целосно наместен стан во зграда "Niko Home"

Стан од 73м2 + 17м2 паркинг место во подземна гаража! Тел за конта...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se prodava kukja / plac za izgradba

Se prodava kukja na prekrasno mesto na ulica Kosovska broj 103, vnatr...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Drveni prozorci, vrati, kapaci

Број за контакт 076256700 Останато од капаци уште: - Два 63 x 140...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 12:44Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Вчера 12:24Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 11:35Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 11:35gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Вчера 09:29Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:28Се продава или се издава прекрасен локал во центар.

Објектот е 170 м2.во близина на Хотел Оаза.за повеќе информации јавет...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:23ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


26.000 €
или предлог цена
03 дек 19:48Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 дек 19:48Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
03 дек 19:06ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
03 дек 18:09se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 дек 17:01Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 дек 15:17Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
03 дек 11:51Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
03 дек 10:21Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 дек 08:42Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

03 дек 08:37Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 дек 08:23Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 дек 23:39Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
02 дек 23:39Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
02 дек 22:44Се издава стан во центарот на Штип

Се издава спрат од кука во центарот на Штип Инфо на телефон: 07034...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 дек 20:24Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vo naselba Cardaklija 50m2


1 €
или предлог цена
02 дек 17:39Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
02 дек 17:07Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
02 дек 14:20Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам