1184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA RAZRABOTEN BIZNIS!!!

Se prodava DOSTA razraboten biznis, od slednata dejnost: prodazba na ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 19:55Промовирано

Машина за шиење BAGAT

Се продава машина за шиење BAGAT Slavica Машината е со електромотор И...


50 €
или предлог цена
Денес 01:08printer i presa za maici

Presa za maici vo odlicna sostojba. Pinterot e prodaden


400 €
или предлог цена
Вчера 19:43SOLARNIK SOLARNICI

Imame povekje parcinja drveni 150 den Metalni 100 den. Od parce


150 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13PARKSIDE UDARNA STRAFILICA NOVA

Nova Vo plasticen kufer Samo strafilica 2500 denari Strafilica i bate...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:31Elektrodi 50 den/kg i Zaca za varenje 80 den/kg

Se prodavat elektrodi F 3 rutilni i bazicni Pakovanje po 5 kg i Zica...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:30Nareznica za cevki

Se prodava alat za rezenje navoj na metalni cevki Tel.075 937 873


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 13:29Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:29Pcenka

Prodavam pcenka uvrejkena vo novi vrejki Imam okulu 22t tel.075 937 ...


16 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 МКД
Вчера 13:29Vrsime usluga so bager

Kopame odvod i dovod Kopame dupki za sadnici Cena po dogovor Kontakt ...


2 €
или предлог цена
Вчера 12:44  НОВ ОГЛАС

Vozdusen Pistol 1/2 Ingersoll titanium 1350Nm

Ispraven 100 % kupen od Solun od servis tiptop, I repariran kako Nov....


1 €
или предлог цена
Вчера 12:34  НОВ ОГЛАС

CETKICI ZA MASINA ZA PERENJE

Cetkici za elektromotor za masina za perenje 12.5x5x36 15.5x5x40 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Pcenka vo zrno extra kvalitet rekolta 2022 suva

🌽 Се продава пченка во зрно сува спакована во нови вреќи! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16 МКД
Вчера 12:24Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Фреза 1200w PARKSIDE

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Сајла / Sajla

Крута сајла околу 15метра


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
Вчера 11:02Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Pravosmukalkata e nova za suvo i vodeno metenje.


125 €
или предлог цена
Вчера 08:34  НОВ ОГЛАС

,ladilnik komora

SE prodava komora ladilnik 36 m3 so minusen rezim -18' vo ispravna so...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 08:28Laser Bosch

Ласер за мерење Може да се користи во повеќе Дејности На Батерии ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:18  НОВ ОГЛАС

Brusalici freza bosch

Prodavam brusalici Bosch Bormasini busilici Metabo Aeg makita Isp...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:11SE IZDAVA AVTO PERALNA

Se izdava razrabotena avto peralna na odlicna lokacija kompletno opre...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:38Masina za sienje Bagat

Masinna za sienje Bagat odlicno socuvana ne mokgu koristena tel za ko...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:04Vozdusna digalka 3 ton, kupena nova pred 1 mesec.

Digalkata e skoro nova, kupena pred 1 mesec, nekolku pati upotrebena,...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:47SE PRODAVA RAZRABOTEN BIZNIS!!!

Se prodava DOSTA razraboten biznis, od slednata dejnost: prodazba na ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 19:55Печатење на чаши - Pecatenje na casi

Печатење на чаши со слики и текст по ваш избор Брзо, професионално, ...


250 МКД
или предлог цена
22 мар 19:19Masina za nizenje tutun

Se prodava masina za nizenje tutun so 20 kasetki mnogu malku koristen...


10.000 МКД
или предлог цена
22 мар 18:50ГРЕЈАЧ / GREJAC

shcultze grejac monofazen nov donesen od germanija 500w 230v


5.000 МКД
или предлог цена
22 мар 18:19Racen STRUG / Рачен СТРУГ

odlicen strug bailey by stanley.


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 18:15SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE ISPRAVNA

Se prodava masina za sienje ispravna informacii samo na tel 076 453 3...


13.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:58MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:32Makita DTD153 Impact Udarna Brushless + Baterija + Polnac

Порачани и земени од Германија, НОВИ И НЕКОРИСТЕНИ.Со сите прирачници...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:26PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


100 €
или предлог цена
22 мар 17:07Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Dve pecki na drva .....edna 4500den Spore Galorex ........


100 МКД
или предлог цена
22 мар 16:08PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
22 мар 16:06Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside na 20v.


90 €
или предлог цена
22 мар 16:06Stalaza od iverica

Dimenzi 146x105 Metalna konstrukcija so trkala za lesno da se pomest...


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 15:22Stalaza od iverica

Dve stalazi od iverica so staklo 1.76x62x18 najdolu 34sm Edna za 150...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
22 мар 15:18Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам