Битола
Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aspirator vgradliv za vo element visac odlicen

Aspiratorot e ispraven


2.300 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

24 ное 10:43SE PRODAVA KUJNA

Se prodava zacuvana kujna. Vredi da se vidi. Cenata e so mijalninot, ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
23 ное 19:37Се продава поволна фурна

Половна фурна во исправна состојба. Фурната е вградлива.


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

21 ное 16:59Kujnski element елемент за кујна

Kujnski element so fioki i visok del so polici. Odlicna sostojba. Ist...


6.000 МКД
или предлог цена
20 ное 22:18Frizider ZIL Moskva Retro Vintage od 1950

Trofazen. Vo ispravna sostojba. Dobro socuvan. Za kolekcioneri i retr...


1 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

18 ное 19:56Umivalnik

Rosfraj edinacen umivalnik super socuvan


500 МКД
или предлог цена
11 ное 17:32Bojler Koncar 5l

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, m...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

10 ное 13:00UMIVALNIK INOKS

PRODAVAM DOBRO SOCUVAN UMIVALNIK INOKS,DIMENZIJA 80*60


999 МКД
или предлог цена
01 ное 21:20Daski za hrana

Izrabotuvam daski za hrana vo razlicni golemini i razlicni formi , o...


1.000 МКД
или предлог цена
31 окт 07:31Vrati za kujna

Vratnicki za kujna Dimenzii:400-1000 400-720 ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

30 окт 08:12Sadoper / Mijalnik

Dupli mijalnik za vo kujna.


700 МКД
или предлог цена
22 окт 18:56Aspirator

Aspirator za vo kujna Gorenje mnogu mlku koristen


1 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

22 окт 16:10Elektricno Spore

Arthur Martin marka na spore se prodava bidejki ne se koristi. Prilic...


5.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 22:07Izrabotka na kujni, komodi, plakari

Изработувам кујни со нацрт дизајн во 3D со што би имале до знаење што...


1 €
или предлог цена
20 сеп 20:10Krivi Menteski

Menteskite se tie od slikata i se 10 parcina 10 denari po parce si fo...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

29 јул 15:14Pravi Menteski

Menteskite se tie od slikata i se 12 parcina 10 denari po parce si fo...


120 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

29 јул 15:12Sadoper- kunjski mijalnik

Sadoper -kunjski mijalnik vo okrugla forma Germansko proizvodstvo ...


1 МКД
или предлог цена
08 јул 12:50Avent готвач на пареа 4 во 1

Користен 2 години за подготовка на храна за бебе и дете. Апсолутно ис...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

02 јул 18:34Pekac za leb Gorenje

Pekac za leb,mnogy malku koristen 2000den.Bitola


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

13 мај 10:35Se prodava

Se prodava mijalnik so dve korita hrom Za info 074 209 329


По Договор
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

08 мар 15:28Kunja

Kunjata se prodava komplet samo so aspiratorot


По Договор
или предлог цена
28 фев 23:27Bojlerche kujnsko eftino

Bojlercheto e vo navistina odlichna sostojba.Niskomontazhno e ( za po...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

30 јан 13:00Mijalnik so plinsko reso

Telefonski broj 077 630 530


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

13 јан 11:27Kujna i plakari

Se prodava kujna i plakari.mn zacuvani 075 269 535


1 €
или предлог цена
28 дек 17:12Elekticen sporet i kujnski elementi

Se prodava el spore. Kujnski eeti i plakari. Super sostojba 075 269 ...


20 €
или предлог цена
03 дек 23:234 NOVI nogalki

4 novi nogalki za kujnski ili kupatilski element visina 10.5cm. ( zgr...


40 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

27 ное 14:22Se prodava kujna

Se prodava kujna


1 МКД
или предлог цена
12 ное 11:49ZAPECATUVAC TOPLINSKI

Se prodava zapecatuvac racen, mini ,nov i nekoristen zaedno so vgrade...


630 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

14 окт 21:54Se prodava masina za sadovu

Se prodava masina za sadovi Gorenje so mal defekt


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

07 окт 23:09Se prodava kujna

Se prodava kujna tel 075278419


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:18Продавам кујна

Се продава кујна малку користена и целосно функционална, комплет со ...


1 €
или предлог цена
20 јул 17:11Фрижидер

Се продава половен, зачуван robin фрижидер. Во пролог слики од фрижид...


1 €
или предлог цена
11 јун 10:58Se prodavaat Dve plinski boci

Dve plinski boci od Po 10 litri tel:071313054


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

28 мај 13:00Elektricen sporet i mikrobranova

PRODAVAM elektricen sporet i mikrobranova.funkcioniraat odlicno, mal...


6.700 МКД
или предлог цена
13 мај 17:51Trpezariska masa

Se prodava masa so sest stolici skoro nova cena 100 ev.kontakt 072230...


100 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

04 апр 17:27Umivalnici

Dva umivalnici rosvajt


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:22Keramicka plotna

Продавам Комбинирана керамичка плотна BEKO HILM64120S, 60cm, 4грејни ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

19 сеп 14:23PRODAVAM NISKOMONTAZNO BOLJERCE 10L "PARNOVOD BITOLA"

10l so KAZAN IZRABOTEN OD PROHROM SO NEOGRANICENA GARANCIJA TRI GOD...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

22 авг 12:52Нова не користена КУЈНА

Слободно видете слики или дојдете да го видите во живо квалитетот и с...


12.000 МКД
или предлог цена
21 авг 23:13Air fryer

Нов не употребуван со гаранција до 1 Април.


4.000 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

11 авг 16:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам