Битола
                           
806 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам стан за странци

Станот е во центарот на градот, 300 метри од Саат кулата. Не е потреб...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 фев 09:43Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

STANOT E IZDADEN ZA NAREDNITE 3-4 MESECI Se izdava stan vo strogio...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

SE IZDAVA STAN CENATAR

Se izdava stan za stranci vo cenatarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se iznajmuva nov stan za stranci po kirija, komplet novo se!

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:15KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:08STAN VO CEVAHIR SKY CITY - 11 SPRAT - LUKSUZEN

STANOT E NOV VO KULA C NA 11 SPRAT , VSELEN PRED NEKOLKU MESECI SO SE...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Битола

Станови

Денес 10:36prodavam stan vo gradba zavrsna faza aerodrom skopje

Stanot e 56 m2 so dve spalni ,orientacija jugo/zapad na 1vi kat stan...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:24Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:30Se prodava stan

Renoviran namesten kompletno 600 evra Zamena za stan vo ohrid


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:56Se izdava stan na korzo shirok sokak

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna l...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:51Se prodava

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 05:23Се издава стан во центарот на Битола

Се издава стан во центарот на Битола, веднаш до Митрополијата, на 5 м...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:07  НОВ ОГЛАС

Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN OD...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:46Se iznajmuva namesten stan za stranci

Stanot e na jug i e kompletno namesten.


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:36  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAROT NA BITOLA

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:43SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:37СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН

KAJ ВЕРО, СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА НОВ, НЕВСЕЛЕН, ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН СО С...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:34  НОВ ОГЛАС

Se izdava luksuzno namesten stan strog centar

Se izdava stan vo centarot na gradot na mnogu mirno i tivko mesto sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:30  НОВ ОГЛАС

Se izdava luksuzno namesten stan strog centar

Se izdava luksuzno namesten stan vo centarot na gradot.Stanot e na mn...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi vo kuka ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:23Kupuvam stan karpos ili klanica

Ponudste stan so realna cena za sostojbata na stanot po moznost karpo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Битола

Станови

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

PRODAZBA NA STANOVI VO ,,KUZMA RESIDENCE" LUKSUZNI STANOVI POVOLNA ...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:04Izdavam opremen stan

Stanot se naoga pod Keops, opremen e ful Za poveke invo na mob


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:17NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:30ПРОДАЖБА НА ДВА НОВИ СТАНА-ПОТКРОВЈЕ ПО 98 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВА НОВИ ТРОСОБНИ ПРОШИРЕНИ СТАНОВИ НА ПОТКРОВЈЕ ВО НОВА...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:14НОВИ СТАНОВИ ВО КАСАРНА

Современи станови двособни од 65 м2 трособни од 76 и 82 м2. Прва клас...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:06Se izdava

Se izdava stan vo nas.Karpos Bitola Info na tel.070/275-607


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:41farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:26Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:32SE IZDAVA STAN VO CENTAR

SE IZDAVA DVE SPALNI SOBI KLIMATIZIRAN (inverter klima) NOV INVE...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:14BARAM(GARSONJERA, EDNOSOBEN, ILI DVOSOBEN) - ponudete

Baram da kupam garsonjera, ednosoben ili dvosoben stan , po moznost z...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:52SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Se izdava renoviran i luksuzni opremen stan vo Karposh-Bitola.Stanot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:02SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:32Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 00:30Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 25.01.2023 ### Се издава неодамна р...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Битола

Станови

06 фев 22:19Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 25 Јануари 2023 ##### Се издaва неодамна реновир...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
220 €
Битола

Станови

06 фев 22:19Iznajnuvam stan (garsonjera)

Iznajmuvam stan. Pozelno e za programeri ili so takva profesija. Juzn...


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

06 фев 20:07IZDAVAM STAN KAJ BOLNICATA

Izdavan 3 soben stan na ulica 26 ta ( vo blizina na bolnicata) 80m2 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

06 фев 18:41Издавам стан строг центар

Издавам стан во строг центар во зградата над ресторан Папараци. Трет ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

06 фев 16:38Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам