Подкатегорија:
                   
274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

plockar

profesionalno lepenje na plocki so dolgogodisho iskustvo vo stranstvo


1 €
или предлог цена
11 мај 07:26Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 мај 08:02Промовирано

SANIRANJE NA KROVOVI, CISTENJE OLUCI

Vrsime pokrivanje, sanacija na krovovi so lim, keramidi, salonit. Ist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 22:47Молерски услуги

Секаков вид на молерски услуги со ваш или наш материјал квалитетно и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44Plockar

Brzo,kvalitetno,profesionalno...vi stoime na raspolaganje


1 €
или предлог цена
Вчера 15:27ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:39GIPS MOLEROFARBARSKI USUGI I GLETUVANJE

ISKUSEN MAJSTOR VRSI MONTAZA NA KNAUF I SE STO SO IZRABOTKA OD GIPS K...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00bojleri

Cistenje bojleri,popravka kazance i sl.


1 €
или предлог цена
Вчера 12:54GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Seena humusna zemja bez kamenja rovka za treva i parkovi

Vrsime prodazba na seena humusna zemja bez kamenja idealna za posaduv...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:07parno servis montaza

BUSENJE F=80mm niz zid za odjak na kotli za peleti parno servisiranje...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Secenje asfalt trotoari i iskop

Pravan premini za vodovod odvod parno struja so secenje asfalt beton ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Vodovod rusenje

Izvedba i servisiranje na vodovod i hidrofori , montaza na sanitarii ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23Molerisuvanje, krecenje, moleraj, dekoracija

Gi vrsime slednite uslugi: - krecenje - molerisuvanje i moleraj - ...


1 €
или предлог цена
04 јун 23:54Izvedba Karabina Kukji

Izvedba na karabina kukji od temel do krov. Za povekje informacii pra...


1 €
или предлог цена
04 јун 21:06Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:09Se od zanaetciski raboti

Betoniranje, kosulici, gips karto, vodovod elektrika, plocki, glet i ...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:48Izgradba na individualni kukji I renoviranje.

Izvedba na individualni kukji do sistem kluc na raka, kompletno reno...


1 €
или предлог цена
04 јун 12:45Izvedba so beton

Izvedba na betonski coklinja za ogradi, betonski ogradi, potporni zid...


1 €
или предлог цена
03 јун 18:10Izvedba na bazeni

Profesionalna izvedba na bazeni so i bez proekt. Istotaka vrsime izve...


1 €
или предлог цена
03 јун 18:10Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
03 јун 12:26Digalka izdavam

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 08:19Busam beton so kruni secenje i rusenje

Rusam BUSAM SO KRUNI do f = 300mm I 1000 cm DLABOCINA BUSENJE NIZ ZID...


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 08:19Moierski uslugi Fasadi

Nudime molerski uslugi brzo cisto i kvalitetno !!! Izrabotka na fasa...


1 €
или предлог цена
02 јун 20:37MOLERAJ EKSTRA BRZO I KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerajski uslugi farbanje vo site boi farbanje...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 10:06MALTERISUVAME MASINSKI

Izveduvame masinsko malterisuvanje so gotovi malteri na cementna i gi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

02 јун 06:23Kosulica so pumpa i helikopter

Mestime masinska kosulica so pumpa i helikopter.Cena po dogovor.........


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

02 јун 06:23PARKETAR DARKO

Profesionalna izrabotka na parket mestenje struganje lakiranje. Mont...


1 €
или предлог цена
01 јун 22:03Se prodava Agastat vremena sklopka

Se prodava Agastat vremena sklopka


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 15:41Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
01 јун 14:29Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 08:40Elektricar ELEKTRICAR

Se od elektrika Dejan078402045.


1 МКД
или предлог цена
31 мај 22:50Elektricar, elektro instalacii, elektrika

- Вршиме изведба на комплетна електрична инсталација на ново изграден...


1 €
или предлог цена
31 мај 09:13ELEKTRICAR NA POVIK

Promena na spratni tabli Montaza na plafonjerki i lusteri Instali...


1 €
или предлог цена
30 мај 15:27PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

30 мај 07:47Vodovod

Izvedba na site vodovi vodovod i odvod so busenje na ploci i zidovi s...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 06:59Nudime renoviranje i izvedna na novi objekti

Gradezna firma so 29 godisno iskustvo nudi uslugi od tipot na: Vodov...


По Договор
или предлог цена
29 мај 14:26Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам