Кисела Вода
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Женски точак / Zenski tocak

Се продава женски точак, во одлична состојба. тел. 071307817


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Velosiped 24ka trkala

Prodavam velosiped so 24ka trkala vo celosno ispravna sostojba. Moze...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:53BOOSTER TURBO detski tochak

Tochakot e 99% kako nov,vozen nekolku pati. Cena na nov e 11900 denar...


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:32POLAR detski tochak

Tochakot e zachuvan kako nov,bez ni edna maana.


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:32Prodavam tocak 21 brzinec socuvan 4000 Denari

Prodavam tocak 4000 Denari spcuvan


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

26 јан 08:18Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

26 јан 08:04Detski velosiped

Drag-lacer Ne mnogu vozen Prvi gumi 18 brzini Idealen za deca 6 d...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 јан 21:06Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 јан 18:10Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 јан 12:19Detski velosiped

Velosipedot e vo ispravna sostojba


1.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 јан 17:40TRINX JUNIOR 1.0

Trinx Junior 1.0 Velosipedot e vo odlicna sostojba 20ki trkala, 6 br...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 јан 17:19Velosiped aluminski Bergamont

Se prodava velosiped Bergamont 26ka gumi, 44 ramot - M Vo odlicna ...


9.150 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 јан 11:39Prodavam HEAD Granger 2 HardTrail MTB

Продавам Head Granger II. Многу малку возен, со Kenda гуми и Shimano ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 21:16Prodavam velosiper

Prodavam zenski velosiped: *funckionalen *brzini: 21 *menuvac : ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 15:17Prodavam velosiped PHOENIX

Prodavam PHOENIX : * Funkcionalen * Kocnici: Predni - zadni diskov...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 14:48Prodavam Pro Bike Max

Prodavam Pro Bike Max: * Celosno funkcionalen * Nova zadna guma *...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 14:04Се продава велосипед BULLS

Се продава велосипед BULLS Големина 58" Тркала 28" Шимано опрема (...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 јан 09:52Cube Stereo Pro 140 E-Bike Bosch CX Deore XT

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 јан 19:43PRODAVAM

Се продава точак Cube направен е голем сервис со промена на ланец и з...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 јан 21:54Prekrasen Merida Velosiped

Prodavam Merida Velosiped maksimalno socuvan. Velosipedot e kompletno...


5.899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 јан 20:11Izrabotka prodazba Montana na dzidni drzaci za velosipedi to

Izrabotka na visoko kvalitetni drzaci va tocasi 070 552 109 Zlatko


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 јан 16:58Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

18 јан 12:08продавам нов преден менувач Shimano FD-R773-0

Продавам, нов (отпакуван заради сликање) преден менувач за 3х10 брзин...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

16 јан 19:59Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 јан 09:21Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 јан 20:48Prodavam Al velosiped

Prodavam velosiped TrekKing velosiped so aluminiumski ram vo predno t...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 јан 20:48МАШКИ ВЕЛОСИПЕД / MASKI VELOSIPED

Продавам исправен велосипед за само 2500 денари. Телефон 075 306 982


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 јан 16:35KTM ultra cross

KTM ultra cross


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 јан 10:11MTB Specialized Epic

Se prodava Specialized Epic, M velicina na ram 26ka trkalo. Komplet X...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

09 јан 10:55ДЕТСКИ ТОЧАК DETSKI TOCAK

Продавам детско точаче


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

08 јан 11:23DETSKI TOCAK ДЕТСКИ ТОЧАК

Продавам детски точак


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

08 јан 11:23TREK Marlin 4 + ABUS + Stand

Се продава TREK Marlin 4 нов возен еден месец. Големина на Рам: M; ...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

08 јан 02:13BERGAMONT REVOX 6 Full Deore MTB

prodavam velosiped Bergamont Revox 6 2019 so full deore oprema so clu...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

06 јан 18:46Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid 2020 god

Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid, So Acera menuvac, kupen pred 1 godi...


43.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

03 јан 12:51Polovni delovi za velosiped.. Hidroulika, shifteri, menjaci

Integrirani shalteri so kocnici 3x8 1200d Integrirani shalteri so ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

02 јан 09:41BERGAMONT REVOX 6 Full Deore Mountain Bike Mtb

prodavam velosiped Bergamont Revox 6 2019 so full deore oprema so clu...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

26 дек 14:37KTM - REVELATOR 52

KTM - REVELATOR 52 golemina na ramka.Road bike KTM - REVELATOR ima ...


2 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 дек 08:04CUBE Stereo Hybrid Pro 140 2018 E-Bike Full XT Bosch CX 500

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

16 дек 13:41Velosiped DRAG scout -6 brzini

Prodavam poloven no mnogu socuvan detski velosiped DRAG scout so 6 b...


3.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

06 дек 10:29VELOSIPED ALUMINIUM RAM TOP LIFE

Велосипед Top Life со големина 27.5", Материјал на рам / Alloy (алум...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

04 дек 12:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам