864 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


29.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
25 јан 06:29Промовирано

Samsung a02s

Telefonot e ispraven i dobro zacuvan.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:57  НОВ ОГЛАС

Samsung a21s

Telefonot e ispraven. Komplet so polnac staklo i silikonska futrola.


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:54  НОВ ОГЛАС

Samsung a21s 22m gar malce raboten kako nov mobistrk

A21s ram 3/32gb malce raboten .4900d.mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.500 МКД
Денес 07:24Ti phone pro 6/128gb.nov 24m.gar.mobistrk

Ti phone pro ram 6/128g.nov 24m.gar.ti.home 7990d.mobistrk 075303777


7.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 07:22honor x8.ram 6/128gb.NOVI bat.5000ah.mobistrk

Huawei honor x8 ram.6/128gb.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.a1.11500d. Honor ...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:21A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi neaktivirani 24m.gar.a1 14990d.mobistrk 075303...


14.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:21Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi NOVI Ram 4/64gb.kam.65mp.baterija 5000ah. 8490d. 24m.gar.a1.0...


8.490 МКД
или предлог цена
Денес 07:21Redmi note11s.6/128gb.novi 24m.gar a1.

Redmi note 11s. ram 6/128gb.kam.108mp.bat.5000ah .novi neaktivirani 2...


12.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.900 МКД
Денес 07:21Samsung A7 kako nov

Telefonot ne e ni drasnat ni na bilo koj nacin osteten Se rabot...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 20:18iPhone 6s Plus

Se prodava iPhone 6s Plus, telefonot e odlicno zacuvan, od prviot den...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:44Iphone 8

Iphone 8 odlicna sostojba so originalen ekran bez zabeleski info na 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45Apple ( iPhone ) SE 2020

Zacuvan se original na nego Full pakovanje 85% batery health MOZI Z...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:18ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Apple USB-C 20W Power Adapter & 2 заштитни маски

Се продава оригинален адаптер за Apple(iPhone). Купен за iPhone 12 и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Вчера 16:09Samsung A23 5G GONI

24 meseci garancija


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:18  НОВ ОГЛАС

BATERIJA ZA IPHONE 5S I DVA NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S

NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S KOMPLETNI:HOME BUTTON,PREDNA CAMERA,SENZOR.I...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

iPhone 6 16 GB

Telefonceto e odlicno i celosno funkcionalno Fingerprint , Nova bater...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20Iphone XS max

Се продава Iphone XS max Со 6 маски , кутија и слушалки


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 13:11Iphone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max bez nikakvi znaci na koristenje socuvan maximalno, ...


31.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:09Se prodava Alcatel 1S

Vo dobra sostojba komplet so polnac, ima mala zolta linija na ekranot.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:03Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Iphone 14pro max

Tel e replika br.1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto n...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:50Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:17Iphone 11 64 Gb

Maksimalno 100% zacuvan sledi so polnac Cena 18.500


18.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.500 МКД
Вчера 09:59Xiaomi redmi 9

Se prodava redmi 9 maksimalno zacuvan funkcionira odlcno. Cenata n...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Вчера 08:48Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


49.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
52.990 МКД
Вчера 07:45Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


61.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:45Xiaomi Redmi A1 NOVI - MOBICOM

Xiaomi Redmi A1 novi. Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakov...


5.490 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


37.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


73.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.990 МКД
Вчера 07:44Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


79.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.990 МКД
Вчера 07:44Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


85.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.990 МКД
Вчера 07:44Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame...


44.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.990 МКД
Вчера 07:44Iphone 12 pro max kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:43Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


54.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 07:43Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


70.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:43Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам