Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam NOVA BEKO mashina za SUSHENJE

Se prodava nova Beko mashina za sushenje 6kg


5.900 МКД
или предлог цена
Денес 00:14Nova Bezicna Pravosmukalka

Nova,neuklucena Bezicna pravosmukalka


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Nova Bezicna Pravosmukalka Donesena od Svajcarija

Nova,Nekoristena


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Nov Italialjanski Toster MilanToast

Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast Eden od najdobrit...


18.490 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55NOV TOSTER MILANTOAST MADE IN ITALY

Made in ITALY Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast ...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54Машина за шиење

Машината е нова


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:14APARAT ZA KAFE

APARAT ZA KAFE SO KAPSULI. APARATOT E OD AVSTRIJA


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:02INDESITN-ZA DELOVI

Se prodavabmasina indesit za delovi rasipan e programatorot modelot e...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:12SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 06:11Masina za sijanje UNION

Prodavam masina za sijanje UNION celosna ispravna so se kutija


4.000 МКД
или предлог цена
29 ное 23:59Vgradena rerna i plotna malku koristeni

Vgradena rerna i plotna malku koristeni Cena 7000den


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 22:44Неисправна, со расипан мотор

...


По Договор
или предлог цена
29 ное 16:58SE PRODAVA MALO BOLJERCE 1OL PROHROM

SE PRODAVA MALO BOLJERCE 10L NISKOMOTAZNO KAZANOT E IZRABOTEN OD PR...


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 10:37Esoresi

Se prodava kombiniran aparat za espreso i filter kafe ispraven .


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 07:36GORENJE Машина за перење so INOX kazan

Momentalno e vo rabotna sostojba priklucena na voda i struja Vo dobr...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
27 ное 19:33Сервис (Промена на Лагери)

Сервисирање На Лиени Казани Индесит, Аристон, Беко, Бош Вирпул Го...


2.300 МКД
или предлог цена
27 ное 12:55GAGGIA melnica za kafe Gadzija za espreso

Prodavam koristena melnica Gaggia. Made in Italy. Taa na slikata.


40 €
или предлог цена
26 ное 19:54Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.500 МКД
или предлог цена
26 ное 15:53Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
25 ное 22:38Калорех шпорет

Се продава шпорет калорех зачуван многу малку користен .


4.200 МКД
или предлог цена
23 ное 18:08se prodava kujnskas vaga do 10 kg

kujnskas vaga do 10 kg neupotrebuvana ispravna


800 МКД
или предлог цена
23 ное 15:00se prodava mini furna na plin , nova neotpakovana

mini furna na plin , nova neotpakovana isto kako na slikata


2.600 МКД
или предлог цена
23 ное 14:13Bosch Komplet masina za perenje

Komplet masina za perenje za delovi skinata osovina na bubanjot


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:25Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
21 ное 09:36KOMBINIRAN BOJLER NA DRVA I NA STRUJA NOV

Se prodava kombiniran bojler na drva i na struja od 80 litri so emajl...


17.500 МКД
или предлог цена
21 ное 09:36Se prodava FRIZIDER

Se prodava frizider, so gorna komora za dlaboko zamrznuvanje..


3.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:29Skara

Se prodava skara na kumur, nova ne koristena. Cena po dogovor, za pov...


По Договор
или предлог цена
20 ное 19:37motor za peracka masina Gorenje

Se prodava ispraven elektro motor od masina za perenje Gorenje od po...


1.500 €
или предлог цена
20 ное 18:46Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
20 ное 14:21Se prodava frizider

Se prodava frizider Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
19 ное 16:01Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit....


35 €
или предлог цена
19 ное 10:36Продавам машина за шиење

-Продавам машина за шиење Csepel 30 (на сликите ). --- Цена 2000 ден...


2.000 МКД
или предлог цена
18 ное 21:37Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce Kupen pred 3 godini se prodava poradi pr...


18 ное 20:12Masina za kafe Delimano

Massina za kafe Delimano. Mnogu malku koristena. Sepurce za vrelo mle...


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
18 ное 18:05Frizider star ispraven so mala komora za mraz frinko

Friziderot e ispraven diktova gumicata Modelot e ist kako na slikata


2.500 МКД
или предлог цена
18 ное 11:49Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
18 ное 08:21Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
15 ное 16:47Polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500

Se prodavat polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500...


1 МКД
или предлог цена
15 ное 13:42Aparat za secenje

Se prodava nov neupotreben aparat za secenje na meso i leb


15 ное 11:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам