Гостивар
                           
309 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Гостивар

Дуќани

11 мар 17:23Промовирано

Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 13:20Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 12:05Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 11:41shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
210.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 11:40Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 06:28Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 04:09Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 22:42Се издава под ќирија

Се издава под ќирија


150 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Вчера 22:30Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 20:45Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:19Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:14••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 17:14Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


450.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 14:42Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 13:35Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 11:59Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:53PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:52Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:52Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 23:13нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа на одлична локација во Гостивар со големо дворно мест...


300.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

21 мар 11:29Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 мар 21:48Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 20:53PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 мар 20:29Izdavam Stan garsonjera

Se dava pod kirija mal stan,vo centarot na Gostivar. Prizemje Dogov...


140 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 13:00SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 11:28Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


38.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 06:57Nov izgraden nadgradba

Povolna cena,ubav pogled ,so komplet dokumentacija. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

19 мар 17:00Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 мар 16:44Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 мар 21:58Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 мар 11:26Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 мар 14:38SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo Gostivar so broj 7156/1 i 7156/2. DUP...


350.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 мар 11:10Se iznajmuva nov stan

Stanot e komletno nov so nov namestaj,ekonomicno greenje na inverteri...


280 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 мар 00:38Se Iznajmuva garsonjera TOP CENTAR za dvajca

Se iznajmuva za minimum edna godina a moze i podolgo opremena garsonj...


160 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 мар 11:51Se Prodava /Izdrava

Se prodava /izdrava deloven prostor kaj avtobuska stanica na 2-ri kat...


850 €
или предлог цена
14 мар 20:15Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 мар 13:27ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 мар 09:16Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам