8727 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.6 TDI-90KS--MODEL 2010-EURO 5--174.000 KM!NOVA!

SEAT IBIZA 1.6 TDI--66KW--90KS--EURO 5 STANDARD --KLIMA LADI ODLICN...


5.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:57Промовирано

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski...


5.150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.490 €
Битола

Автомобили

22 мар 08:31Промовирано

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА АУДИ

Продавам 4 оригинални алуминиумски бандажи од АУДИ А6 со летни гуми. ...


Вчера 13:00Промовирано

Aluminiumski bandasi R line VW

Aluminiumski bandasi za VW model R Line.Novi se kupeni pred 3 meseci ...


Денес 10:00OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 2008 GOD

🚗 OPEL 🚘 ✔️ASTRA GTC ✔️ ⚙️PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:57Opel Meriva 1.7cdti ---ZAMENA

Opel meriva reg.cela godina 2003god 1.7cdti vo dobra sostojba so mali...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:56Golf 4 1.6plin dizna reg.

Golf 4 1.6plin dizna registriran klima 2000god.vo dobra sostojba mob ...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:56AUDI A3 - 1.9 TDI - 105 KS - REDIZAJN-KLIMATRONIC

AUDI A3 - MOTOR 1.9 CDTI - 77 KW (105 KS) - MALA POTROSUVACKA NA GORI...


8.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:55OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:54SEAT IBICA FR-1.6 TDI-105 KS-BI XENON-KOZA

SEAT IBICA FR - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO-...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:54CITROEN C3 PLURIEL 1.4 I //2009//

1.4 i BENZIN 2009 godina, Pominato 109.xxx km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 So full...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:51Pezoo Partner 1.9 obicen disel

Pezzo partner 1.9 obicen disel tovarno odrzavano servisirano odlicno ...


2.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:49VW GOLF 5 2006 G GOAL MODEL TOP!!!!!

Se prodava: VW GOLF 5 GOAL MODEL Reg. 09.11.2023 god Servisiran 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:48VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD

VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD - KLIMA - EL. STAK...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:41OPEL CORSA D 1.3CDTI***2009GODINA***66KW-90KS***

OPEL CORSA D 1.3CDTI***2009GODINA***66KW-90KS*** - KLIMA - EL. ST...


4.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:40BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:40MERCEDES BENZ C 200CDI ***MODEL 2006GODINA***90KW-122KS***

MERCEDES BENZ C 200CDI ***MODEL 2006GODINA***90KW-122KS*** - KLIMATR...


4.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:40SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:40AUDI A3 1.9TDI***77KW-105KS***EURO 4

AUDI A3 1.9TDI** 2003GODINA***77KW-105KS***EURO 4 - KLIMATRONIK -...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:40Auspuff za BMW R1150R

Ауспух за БМВ R1150R Половен во Исправна Состојба Има мали забелеш...


60 €
или предлог цена
Денес 09:39MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.950 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
10.000 €
Битола

Автомобили

Денес 09:33Mercedes C220 2008 170hp

Prodavam mercedes c220 2008 Oprema: Elegance nivo 17ki alu bandaz Gre...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:26VW POLO 1.2 BENZIN 47KW *TOP SOSTOJBA*

🇩🇪 VW POLO 1.2 47KW MODEL 2005ta **TOP SOSTOJBA*🇩🇪 🇩🇪IDEALNO G...


3.299 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.499 €
Битола

Автомобили

Денес 09:24MERCEDES GLA 200 CDI 4X4 AVTOMATIK F1 2017ta*TOP*

🇩🇪 MERCEDES GLA 200 CDI *4X4* AVTOMATIK 2017 GOD. *FABRIKA* 4X4 🇩...


24.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
26.900 €
Битола

Автомобили

Денес 09:24VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105KS MODEL 2007ma *FABRIKA*GOAL*

🇩🇪 NAJNOV UVOZ VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105KS *MODEL 2007ma*PERFEKCIJA*...


5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:23VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS MODEL 2008ma*TOUR*PERFEKTEN*

🇩🇪 VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS MODEL 2008ma*TOURR*FABRIKA🇩🇪 🇩🇪 N...


5.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:23D2S XENON PO NAJNISKI CENI VO Mk i extra kvalitet 700den

D2S XENON PO NAJNISKI CENI VO Mk i extra kvalitet 700den sijalica,140...


700 МКД
или предлог цена
Денес 09:23VW GOLF 5 1.9 TDI 2008GOD.

Golf 5 1.9 tdi Klima Elektrika na stakla Naslon za race Zatemnat...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:21AUDI A3 1.9 TDI DPF SPORTBACK 2007G.

AUDI A3 - 1.9 TDI - 77 KW (105 KS) - SO DPF NOVIOT MOTOR KAROSERIJ...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:21AUDI A4 1.9 tdi 2005

🔘 kolata e vo super sostojba so full oprema ✅ parking senzori ✅ gr...


6.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Денес 09:20Hyundai i30

Hyundai i30 redovno serisirano vozilo mala potrosuvacka na gorivo ate...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:18Se prodav RENAULT TWINGO

Se prodava Renault Twingo vo odlicna sostojba. Registrirana do 03.202...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:18Renault clio 1.2 i full uvozz 80 000 km 10 god

Top sostojba Plateni site davacki do registracija Proba I proverka ...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:09Citroen C3 PICASSO 1.6 hdi 66 kw uvozz 010 god

Perfect sostojba so plateni davacki do registracija Proba I proverka ...


4.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.990 €
Битола

Автомобили

Денес 09:08Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:08Renault MEGANE 1.5 DCI 150 000 km uvozz 09 god

Top sostojba


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:08Menjach golf 5

Se prodava menjach od golf 5 so 5 brzini NAPOMENA izlegva samo do pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Masina za tutun

Mzt odlicna sostojba masinata e mnogu malce rabotena od ko e servisir...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Денес 09:07Hankook 205 45 16

Gumite ne se krivi ne se lepeni Hankook 4 parcina odlicna sostojba


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 09:07Opel Corsa Facelift 1.0, Plin A-test, KLIMA 2005god

Opel Corsa Facelift, proizvedena na krajot na 2004god, prva registrac...


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:01MERCEDES E220d REGISTRIRAN DO NOEMVRI

Kolata e registrirana do noemvri Ispravna interier ubav Karoseriski...


1.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E220d AVTOMATIK REG DO MART 2024

Kolata e pali vozi reg do mart mesec 2024 Nov akumulator Od oprem...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:32VW Golf 6 1.4 TrendLine 2010g Neuvezen, KAKO NOV !!!!

VW Golf 6 1.4 80hp Trend Line 2010god kupen i odrzuvan vo Porsche Sk ...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:28Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам