27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава друмски велосипед

Се продава друмски велосипед cannondale caad 8 со големина на рам 56....


590 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

23 ное 19:46KETTLER (Made in Germany)

KETTLER 99%nov Ram 54cm Trkala 28 (Schwalbe) Brzini 3x9 Hidraul...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

22 ное 00:26RABENEICK - Made in Germany (99%nov)

Se prodava RABENEICK 2021 Ram 46cm Trkala 28 Velosipedot e kak...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

22 ное 00:26Stoke

Se prodava Stoke Ram M Trkala 28


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

22 ное 00:26Stevens City Bike

Продавам Stevens City Bike во одлична состојба. Големина на рам: 58...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

17 ное 11:50KONA Велосипеди

+389 70 982 658 KONA Велосипеди


375 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

16 ное 12:58Ekstra Hollandski BATAVUS

Se prodava Batavus JAKIMA 28 GUMI 56 RAMOT 21 BRZINA


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

15 ное 14:40Zenski rozev velosiped 24”

Kako nov, nekolku pati e vozen (maksimum 7 pati). Ispravna sve, so am...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Чаир / Скопје

Велосипеди

01 ное 10:36Rotori za velosiped - novi

Prodavam novi rotori za velsiped - SRAM Sram 160mm - 2 novi - eden ...


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

30 сеп 01:26Се продава велосипед

Се продава многу малку користен скоро нов детски велосипед. Информац...


4.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

27 авг 16:56Velosiped Shimano

Velosipedot e koristen samo edna sezona, kupen e novo socuvan e maksi...


8.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

15 јул 15:10Stevens Supreme Pro 2020 - Ekstra zacuvan

Stevens Supreme Pro 2020 Ekstra zacuvan. Tazi 11.4 kg, material n...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

11 јул 17:51Velosiped

Mnogu dobar velosiped proizvod Svajcaria Marka Mondija Luxor Svajca...


3.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

08 јун 13:00NA PRODAZBA VELOSIPEDI

———-TEL 078 676 799———- 1.VELOSIPED SPRINT ALUMINIUMSKI SO 24 BRZIN...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

05 јун 11:14Velosiped GIANT

Se prodava velosiped GIANT


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

03 мај 10:07Se prodava socuvan velosiped

Prodavam Velosiped


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

16 јан 09:37Prodavam velosiped

Se prodava socuvan velosiped


5.300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

08 сеп 03:29prodavam velosiped so 18 brzini

prodavam velosiped so 18 brzini gumi 26 golemina 20 ispraven so kocni...


1.800 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

16 јан 14:13Velosiped CILO APOLLO swiss made

Kako nov e nema ni edna mana, Svajcarski proizvod, shimano NEXAVE ko...


15.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

09 сеп 18:40Velosiped TOTEM-SHIMANO 29" HITNO

TOTEM-SHIMANO *SHIMANO TOURNEY,DISC BRAKES,AMURTIZER* *1 Godina gar...


14.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

19 авг 11:15scott genius LT10 carbon

SCOTT genius LT10 carbon enduro 26" so 180 napred ,185 nazad suspenzi...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

10 мар 07:22велосипед

продавам велосипед BMX во одлична состојба не е користен многу речиси...


3.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

23 окт 12:45Se prodava velosiped germanski

aluminium 7005 suspenzija preden i zaden amortizer dupla osobina ...


12.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

11 окт 15:08Velosiped HERCULES

Velosipedot e mnogu socuvan nema ni edna mana Cena:8.000 den za pov...


8.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

27 сеп 22:55Einhell e-bike power x-change

Elektricen Tocak Einhell, nema 30 km pominato 36 volts (2 batterie...


1.400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

27 сеп 08:28Se prodava velosiped 7005 alumin

full suspenzija dupla osobina nezavisna od suspenzija 24 brzini no...


10.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

21 јул 18:16Giant Rapid

Giant Rapid hibrid, model 2017 godina. Gumi 28, Shimano Claris. Zame...


420 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

17 јул 10:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам