Струга
                   
574 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Renault Scenic II 1.5dci (105 hp)

Се продава Рено Сценик со производство од 2008 година. Направен се...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 ное 16:39Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


6.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:00Audi A3

Audi A3 Sportback 2.0 2004 godina Registrirana: 3/2023 071348...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Струга

Автомобили

Денес 11:08OPEL ZAFIRA 2.0

OPEL ZAFIRA 2017 AUTOMATIK 2.0


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:47BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:47BMW M550Xd

BMW M550Xd Facelift NAJFULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:46AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:46Peugeot 307

SE PRODAVA PEZOTO MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR OK MENUVAC OK KUP...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:42Passat

SE PRODAVA PASATOT MEHANICKI VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA IMA KAROSRISKI Z...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:42citroen c5

SE PRODAVA CITROEN C 5 MEHANICKI VO SUPER SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KU...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:42Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


550 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:29Golf 5 1.9 TDI

Seprodava golf 5 kollata e vo dobra sotojba servisiran smeneto maslo ...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:29MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Струга

Автомобили

Денес 09:11MERCEDES -E-2005 CDI FULL-ZAMENA

Mercedes benz e klasa 2005 god kollata e so fuull oprema poseduva kli...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Струга

Автомобили

Денес 09:11VW PASSAT CC God.2010 REGISTRIRANA DO 19.11.2023

VW Passat CC 2010 Registrirana do 19.11.2023 Pominato 350,000 km ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:52  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 1.4 TSI

Golf 6 1.4 tsi 122hp 4 novi zimski gumi Napraven golem i mal servi...


6.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:29Fiat 500 1.3

Ima reg i z.karton


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:28Reno kango 1.9 2002 klima

Reg nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:28Seat leon 1.9 tdi 2006

Kolata e dobra registracia nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:28SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:57Peugeot 307

. GI PRODAVAM DVETE VOZILA KOJ SE MEHANICKI VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

Ford C-Max 2.0 Diesel 2012

Ford C-Max: > 2.0 diesel > 103 Kw (140KS) > 2012 година Одлично з...


9.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.300 €
Струга

Автомобили

Вчера 18:14Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


9.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.300 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:44VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️ ✅️2019god ✅️60.000km✅️ ➡️Od oprema po...


27 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:58Citroen c4 1.6 hdi 66kw 2006god

Registrirana cela god Klima El na stakla Tempomat Solidni gumi M...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:35Mercedes e class 220 cdi

Vo super sostojba mob 076767422


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Polo 1.4 benzin OpenAir

Polo 1.4 benzin OpenAir na top sostojba so dobri zimski gumi , reg do...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava opel antara

Se prodava opel anta za poveke info preku tel.


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00VW PASSAT

Se prodava Passat B6 2.0 TDI Automatik 2007 Full Oprema Registracij...


5.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


72.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:25BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:18Audi A3 2.0tdi

Vo ispravna vozna sostojba. 2.0tdi 103kw. 323000km. 6brzini. 2003...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:17Dzip Suzuki Grand Vitara 2.4benzin Avtomatik 4x4 jeep off

Vo ispravna vozna sostojba. Sega uvezeno od Svajcarija. Motor 2.4 b...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:15Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

1.3 Benzin 64kw Avtomatik 4x4.


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:15Nissan Primera so full oprema

Nissan Primera registriran do 08.08.2023,so sitni zabeleski na karose...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:52Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:18RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


17.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:37Audi A8 3.0 tdi QUATRO 8G Tronk

Audi A8 3.0 tdi 184 KW Quatro Godina 2011 sobraqaina Registriran i ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:24Mercedes CLS 320 cdi 2005 7G TRONIK

CLS 320 cdi 165 KW Godina 2005 Registriran so Z Karton Servisiran...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:24TOURAN 2.0TDI 100 KW 7 SEDISHTA

Touran 2.0 TDI 7 SEDISHTA GODINA 2004 Registriran so Z.Karton Do...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:24Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


11 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12 €
Струга

Автомобили

Вчера 07:20Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам