Кисела Вода
                           
454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava garsonjera vo naselba Przino

Se izdava garsonjera vo przino na mirno mesto so prekrasen pogled kon...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:43Odlicno mesto so odlicen pogled

Se prodava kukja i baraka vo Przino so odlicen pogled na skopje BR Z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:43KUKA SO DVOR VO CRNICHE

PREKRASNA MESTOPOLOZBA--CISTA DOKUMENTACIJA


420.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 06:04HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2 ...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:20Се продава куќа во населба Драчево

Број за контакт и дополнителни информации 078/233-947 Тони Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:32Продавам куќа со деловен простор во Кисела Вода

Prodavam kuka so deloven prostor 250m2. Prizemje za ziveenje ,deloven...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:57Kuka vo 11 Oktomvri 31m2 so cel plac 193m2

Се продава куќа во 11 Октомври (две простории и купатило) 31м2 + 7м2 ...


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:49  НОВ ОГЛАС

Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:16СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 ,ПОСТАВЕНА НА ПРИЗЕМЈЕ,СО ДВЕ СП...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:04MENUVAM-PRODAVAM KUKA VO USJE SO UBAV POGLED

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
200.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:54Semejna kuka

Se prodava semejna kuka vo Przino do igralisteto.


680.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:05САМОСТОЈНА КУЌА НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА ВО ЦРНИЧЕ

* ШИФРА 6305 Импулс недвижности ви нуди за издавање самостојна куќа ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:04Kukja vo Crnice pogodna za softverska kompanija

Se prodava kukja vo naselba crnice vo vkupna povrsina od 554 m2, od k...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:50  НОВ ОГЛАС

Kuka so tri stanbeni edinici vo Crnice 554m2

Se prodava kukja vo naselba crnice vo vkupna povrsina od 554 m2, od k...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:47  НОВ ОГЛАС

NOVA KUKA-DRACEVO

Nova kuka vo dracevo 4 spalni 2 wc 2 terasi Salon kujna i terpeza...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:09KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K.VODA

Atraktivna lokacija na samo 2km od centarot na gradot! Kukata se nao...


290.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:27ХИТ- ПРЕКРАСНА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА - ПРИПОР

СЕ ПРОДАВА ПОВЕКЕСОБНА КУКА ВО ПРИПОР НА ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА СО ОТВОР...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:26  НОВ ОГЛАС

Samostojna baraka Przino 100m2 blizu gradinkata

SE PRODAVA SMAOSTOJNA EDINECNA BARAKA VO PRZINO NA AGOL NA 2 ULICI. ...


230.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:01kuka vo nas.Dracevo

se prodava kuka so deloven prostor vo nas.Dracevo.


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:41Se prodava kukja vo Dracevo vo odlicna sostojba

Se prodava kukja vo odlicna sostojba. Kukjata se naogja vo Dracevo k...


52.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 20:30Продавам или издавам куќа

Куќата е засебен објект и е со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 15:14Се издава празна кука 120м2 Пржино

Се издава куќа во Пржино од 120 м2 со двор 400м2 , постара куќа празн...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 14:10PRODAVAME KUKA VO PRIPOR KAJ HOTEL NAJS

Prodavame kuka vo Pripor kaj hotel Najs. Pvrsina na plavot 610m2. po...


215.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 12:55Se prodava samostojna kukja so tri stambeni edinici

Se prodava samostoen objekt - kukja vo Przino so tri sambeni edinici...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 12:54PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 09:03Продавам куќа

Куќа 155м2, приземје 55м2, кат со посебен влез 100м2, остава и котлар...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 07:47SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA CRNICE

Se prodava luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detalno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 14:55SE IZNAJMUVA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Se iznajmuva luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 14:48Се издава 3 собен спрат од куќа со посебен влез

Се издава 3 собен спрат од куќа наместен на приземје со посебен влез ...


249 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 13:57IZDAVAM NAMESTEN STAN [ EFTINO ]

Izdavam posebna kukicka od 42m2 namestena so poseben vlez, poseben s...


7 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:57PRODAVAM SEMEJNA KUKA [ SUPER ]

SEMEJNA KUKA so tri posebni stana, so posebni vlezovi posebni stru...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:57IZDAVAM NAMESTEN DVOSOBEN STAN

Izdavam dvosoben namesten stan so poseben vlez ,poseben strujomer sa ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:56NOVA KUKA NA MIRNA LOKACIJA 7km od centar na Skopje

Novoizgradena i namestena kuka so nov luksuzen namestaj i site potreb...


379.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:09SE IZDAVA NOVA LUKSUZNA KUKA

Se izdava novoizgradena luksuzna kuka na mirna lokacija, so perfekten...


2.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:08NOVA LUKSUZNA KUKA 7km od Centar na Skopje

Nova luksuzna kuka na 400m nadmorska visina, 7km od centar, gradena p...


379.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 09:08Prodavam kuka vo pripor

Se prodava kuka od 220m2 vo Pripor,dvor od 900m2 hortikulturno ureden...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 08:59Se prodava kuka vo Przino

SE PRODAVA KUKA VO PRZINO NA ESKLUZIVNA LOKACIJA NA SAMA PADINA OD V...


1.000.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

26 мар 08:40DVOSPRTNA KUCA VO N.PINTIJA

DVA SPRATA PO 120 kvadrata SO POSEBNI VLEZOVI VO n.PINTIJA.KOMPLET NA...


155.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 20:12Se prodava kukja vo Dracevo

Se prodava kukja, nikogash ne vselena vo blizina na postata i ambulan...


110.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 16:02PRODAVAM KUKA VO PRZINO

Prodavam edinecen plac, so dve kuki,154 m2 stamben prostor, 9m2 podru...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 12:46Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам